Templates by BIGtheme NET

Lajme

Lajme nga vendi

Kronika e zezë

Opinion

9 arsyet përse duhet votuar Aleanca

Shkruan: Lulzim Selimi  Vizion për një të ardhme më të ndritur. Qëndrueshmëri në fjalët e ...

Read More »

Vlerësohet lartë figura e Bajram Rexhepit: Burrështetas, atdhetar dhe humanist i madh

Në ceremoninë komemorative të mbajtur për ish- kryeministrin e Kosovës, Bajram Rexhepi, liderët e vendit ...

Read More »

Demiri paralajmëron skenarë tjerë ruso-serb në Maqedoni

Analisti dhe diplomati shqiptar, Alajdin Demiri thotë se vendimi i Beogradit për të tëhequr stafin ...

Read More »

Si të votosh me një hesap të thjeshtë

Blog-Autor: Sonila Meço Në pavendosmërinë e zgjedhjes, logjika e thjeshtë është më efikase se arsyetimet ...

Read More »

Shëndetësi

OBSH: Bota mbetet pa antibiotikë efikas, infeksionet janë më rezistuese

Në botë mungojnë antibiotikë efikas për shkak të rezistencës së rritur të sëmundjeve ndaj ilaçeve, ...

Read More »

4 arsyet pse duhet të konsumoni 1 lugë vaj ulliri çdo mëngjes

Vaji i ullirit ka qenë në fokus të shumë kërkimeve shkencore për vite me radhë, ...

Read More »

Si të heqësh dhjamin në zona të caktuara

Obeziteti është kthyer në një shqetësim mbarëbotëror, ndërsa cilësohet si dhe një nga shkaqet kryesore ...

Read More »

Ja çfarë ju shkakton erën e keqe të gojës, largojeni menjëherë nga goja (VIDEO)

Era e keqe e gojës mund të shkaktojë një përshtypje të keqe tek njerëzit me ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com