Templates by BIGtheme NET

Lajme

Lajme nga vendi

Kronika e zezë

Opinion

Si të votosh me një hesap të thjeshtë

Blog-Autor: Sonila Meço Në pavendosmërinë e zgjedhjes, logjika e thjeshtë është më efikase se arsyetimet ...

Read More »

Mos i shkatërroni futbollistët, jeni duke i bërë pishman që e pranuan Kosovën

Zhgënjimet nuk kanë fund për Kosovën në futboll. Ishte maji i vitit 2016, kur të ...

Read More »

Colin Powell: Udhëheqja amerikane – nuk mund ta mbajmë falas

Nga Colin Powell/ Në rastin më të mirë, të jesh një komb i madh ka ...

Read More »

Bujar Bajrami:LR-PDSH faktor kyç, kemi organet partiake të cilat marrin vendime konkrete!

Bujar Bajrami sekretari teknik i Lr-Pdsh-së në profilin e tijë në Fb reagon ashper ndaj ...

Read More »

Shëndetësi

4 arsyet pse duhet të konsumoni 1 lugë vaj ulliri çdo mëngjes

Vaji i ullirit ka qenë në fokus të shumë kërkimeve shkencore për vite me radhë, ...

Read More »

Si të heqësh dhjamin në zona të caktuara

Obeziteti është kthyer në një shqetësim mbarëbotëror, ndërsa cilësohet si dhe një nga shkaqet kryesore ...

Read More »

Ja çfarë ju shkakton erën e keqe të gojës, largojeni menjëherë nga goja (VIDEO)

Era e keqe e gojës mund të shkaktojë një përshtypje të keqe tek njerëzit me ...

Read More »

Shenjat treguese që trupi po vuan nga niveli i lartë i acidit

Studime të shumta kanë dalë në përfundimin se aciditeti i lartë në trup mund të ...

Read More »