Templates by BIGtheme NET

Author Archives: admin

Dashuria vjen nga stomaku! Ronela Hajati na tregoi se është “nuse për shtëpi”, Young Zerka qenka me fat! [FOTO]

Ajo është një nga këngëtaret më të mira shqiptare dhe shumë e komentuar jo vetëm për anën profesionale por edhe atë private. Po, po, kur themi për jetën private e kemi fjalën për lidhjen me Young Zerkën, ku pas shumë e shumë thashethemesh, Ronela pranoi para pak javësh se Zerka është i saji. Ronela njihet për tipin e saj shumë ...

Read More »

Elita Rudi kaq e bukur në këto imazhe, do të çmendet Gjiko kur t’i shoh

Elita Rudi është prezantuesja e njohur shqiptare e cila komentohet shumë për pamjen e saj. Së fundi, ajo është parë shumë e bukur në disa imazhe të publikuara në Instagram. Elita dukej e mrekullueshme dhe shumë e bukur në këto imazhe. Kurse merita për grimin i takon Sellmës, e cila është njëra nga grimeret më të njohura shqiptare.

Read More »

Fejohet Ejlyl e Rrahje Zemre, burri qeros dhe me tatuazhe

Aktorja turke Oyku Karayel është bërë e famshme në Shqipëri me rolin e Ejlyl në filmin ‘Rrahje Zemre’. Prej vitesh aktorja është e lidhur më një nga këngëtarët më të mirë të Turqisë, Can Bonomo. Por mesa duket lidhja mes aktores dhe këngëtarit ka kaluar në një stad tjetër. Sipas gazetës ‘Hurriyet’, Can Bonomo i ka propozuar për martesë aktores ...

Read More »

Nora Istrefi ‘tërbon’ Instagramin, ja paralajmërimi që bën

Këngëtarja e dashur nga Kosova, Nora Istrefi njihet për bukurinë e saj ekzotike, si dhe për format mjaft të bukura trupore. Ajo nuk ka qenë shumë aktive me projekte muzikore, por në Instagram ka publikuar foto mjaft të bukura dhe sensuale. Sot ajo ka publikuar një video, ku është veshur totalisht me të bardha, kun a paraljamëron për diçka. Zbulojeni! ...

Read More »

Eneida Tarifa flet për ndarjen: Këta të futen në të mbathura, ndjehem e fyer

Një nga lajme që u përfol gjatë në media ishte dhe ndarja e këngëtares Eneida Tarifa nga partneri i saj Erion Zaloshnja, me të cilin i bashkonin vite të tëra bashkëjetese. E ftuar sot në ‘Pop Culture’ këngëtarja është munduar të anashkaloje këtë temë, por nuk harroi të theksonte se me historinë e saj ishte abuzuar. Si një prej këngëtareve ...

Read More »

Arbana tregon fillimet: Sot e kam mik, por më mbylli derën në fytyrë

Moderatorja Arbana Osmani, është një prej më të suksesshmeve që ka nxjerrë Top Media, por duket se fillimet e saj nuk kanë qenë shumë të lehta. Kjo pasi kur Bojken Lako kishte pozicion drejtues në Top Albanian Radion, duket se i’a ka bërë të vështirë rrugën Arbanës. Me rastin e 20-vjetorit të Top Albania Radio, moderatorja kujton se ai të ...

Read More »

Një polic shpëton vajzën nga abuzimi i prindërve të saj. 20 vjet më vonë, ajo e gjen dhe i bën një pyetje!

Që kur një vajzë e re u shpëtua nga abuzimi i prinderve te saj nga një oficer policie, ajo kaloi 20 vitet e ardhshme duke kërkuar policin e saj hero. Ndryshe nga shumica e fëmijëve, Sally Zheng nuk ishte një fëmijë i lumtur për shkak të prindërve të saj abuzivë, por gjithçka ndryshoi kur ajo u takua me një oficer ...

Read More »

Zieni këto 2 përbërës me pak ujë dhe shumë shpejt me ktë pije do të humbisni të gjitha yndyrnat e trupit!

Në ditët e sotshme, shumë njerëz kujdesen për mënyrën se si ata duken dhe veçanërisht kujdesen për peshën e trupit të tyre. Shumica e tyre janë gra dhe ata të gjithë ëndërrojnë të humbin peshë shpejt dhe pa mundim. Megjithatë, kjo mund të jetë një detyrë jashtëzakonisht e vështirë. Natyra na ofron 2 përbërës që do të na ndihmojnë të ...

Read More »

Befason këngëtarja e njohur: Ja çfarë thotë për Medën dhe Vjollcën

Eshtë njëra ndër këngëtaret tona e cila pëlqehet gjithandej ku ka shqiptarë, shume elegante dhe me linja trupore perfekte fjalal eshe per Ponin. E së fundmi ajo ka pozuar me Medën dhe Vjollca Haxhiun, ku kjo foto duket se është bërë në ndonjë mbrëmje muzikore që treshja në fjalë kanë kënduar bashkë. E më pas këtë foto është Poni ajo ...

Read More »

Nuk e patë por Big Mama festoi Shën Valentinin në Bruksel në krahët e këtij mashkulli

Bigi gjithmonë vjen me risi për fansat e saj të shumtë. Mirëpo ajo nuk po e bën të qartë statusin e saj, e kjo po nxit kureshtje te ata.  Këngëtarja nga Maqedonia këtë Shën Valentin e kaloi në Bruksel por jo me të dashurin e saj, përcjell ORAinfo. Ajo u solidarizua me shokët e saj single dhe në mbrëmje festoi ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com