Mihrije Braha me peshqir në kokë e grim të tepruar, e kritikojnë fansat (Foto)

Mihrije Braha pavarësisht viteve ajo po arrin t’i mbijetoj skenës, madje shpesh komentohet edhe për linjat trupore, shkruan Indeksonline. Këngëtarja është tejet aktive me koncert e programe televizive, por edhe me fotosesione. Së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi teksa shihet me peshqir në kokë, ndërsa fytyrën e ka me make-up. Por ndjekësve […]

Lexoni më shumë

Kaq me stil i vesh fëmijët Edona Llalloshi

Këngëtarja e hitit “Simpatia”, por edhe e shumë këngëve të tjera të njohura e shumë të pëlqyera nga publiku, po e shijon suksesin në muzikë, por edhe në jetën private, shkruan “Kosovarja”. Nuk po ndalet së kënduari në dasma, ahengje e mbrëmje muzikore, por as së lansuari projekte të reja muzikore. Edona, në çdo klip […]

Lexoni më shumë

Rita Ora në krahë të jo një, por dy meshkujve

Rita Ora është në mesin e këngëtareve shqiptare që na bën krenare në botë. Ajo është shumë aktive si me koncerte ashtu edhe me këngë, të cilat janë shumë të suksesshme. Në fotografinë e fundit, Rita është kthyer prapa në kohë duke postuar imazhin me Ed Sheeran dhe StormyZ. Në fotografi, këngëtarja shihet se si […]

Lexoni më shumë