Templates by BIGtheme NET

Author Archives: B.Z.

Kemali ia ‘ftohë’ të gjithëve, kjo është super femra që ka në realitet

Mert Altınışık njihet për shumë role të tij, por në publikun shqiptar erdhi si Kemali në serialin ‘Beni Affet’. Aktori për shkak të famës gjithmonë është në presion të cënimit të privatësisë nga gazetarët. Mert është prej aktorëve më tërheqës turk që pas vetes ka shumë fanse që do donin të ishin në lidhje me të. Por aktori si duket ...

Read More »

Enca do të bëhet nuse gjermane, dhëndrri mëson gjuhën shqipe (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca, para disa javësh i ka befasuar fansat e reperit gjerman Nimor, duke shënuar një koment misterioz nën foton e tij. Duket se që të dy kanë pasur plane të përbashkëta për vitin 2018 dhe fansave të tyre tashmë u kanë dhënë sinjalin e parë se çka mund të pritet në vitin në vijim. Fillimisht, fansat ...

Read More »

Bëhen bashkë e gjithë familja e Getit! E pabesueshme ajo çfarë po bën nusja e tyre Marina….

Ka qenë një vit mjaft i bukur për moderatoren bukuroshe Marina Vjollca. Në shtator kurorëzoi historinë e dashurisë me reperin kosovar Getoar Selimi dhe po në vjeshtë nisi një format të ri televiziv për të në Tv Klan. Por mesa duket ditët e para të vitit bukuroshja e ekranit ka vendosur t’i kalojë në Prishtinë pranë njerëzve të bashkëshortit. Ajo ...

Read More »

Mendoi ta zbukuronte vetën me ndërhyrje, por e ka shëmtuar…Tmerron edhe njëherë Bigi me pamjen…

Big Mama është ndër këngëtaret më të dashura për publikun, shkruan ORAinfo. Ajo tashmë e ka provuar vetën edhe si moderatore dhe autore e emisioneve ku po ia del mjaftë mirë. Pak kohë më parë ajo bëri një operacion në stomak për të humbur peshë, e që në të vërtetë tashmë po duket shumë mirë. Bigi është shumë aktive në ...

Read More »

Ledri Vula dhe Flori Mumajesi postojnë videon qesharake, por komenti i Ermalit do ju shkrijë së qeshuri.. [FOTO]

Ledri Vula është një ndër personazhet më të suksesshëm të vitit që lamë pas dhe duket se 2018 premton shumë për të, njëjtë ka ndodhur edhe me kantautorin, Flori Mumajesi. Por duket se fundin e 2017 dyshja ka qenë së bashku në koncerte dhe tashmë njihen per shoqërinë e mirë që kanë, kështu që kanë postuar në rrjete sociale një ...

Read More »

Adrian Gaxha e Luana Vjollca do paguanin miliona, që këto foto të zhdukeshin

Adrian Gaxha e Luana Vjollca, janë dy emra mjaft të njohur për audiencën shqiptare, e veçanërisht kur flitet për të dy në të njëjtën kohë, kurreshtja është dukshëm më e madhe. Kjo për faktin, se dikur gëzuan një raport përtej miqësisë, që nënkupton romancë dashurie e cila rezultoi jo afatgjate. E arsyeja e ndarjes mes dyshes, sipas disa aludimeve, deklaratave ...

Read More »

Jonida Maliqi ndryshon tërësisht, nuk njihet më

Përveçse një këngëtare goxha e suksesshme Jonida na ka treguar se është shumë e dashuruar pas modës dhe si të thuash tashmë ajo ka marrë paksa pamjen e një personazhi që na tregon gjithmonë kombinime të lezetshme. Një nga detajet të cilat Jonida ka më shumë dëshirë të eksperimentojë është edhe pjesa e flokëve. Dhe Jonida përsëri ka ndryshuar dhe ...

Read More »

“Përshëndetje 2018”! Luana bën ndryshim total… [FOTO]

Vi i ri, pamje e re, Luana mahnit me ndryshimin drastik në pamje. Besoj se kaq të mirë nuk e kishit parë ndonjëherë. “Përshëndetje 2018”! Vetëm kaq ka shkruar Luana në përshkrimin e fotos së fundit të postuar në Instagram. Mesa duket moderatorja e Topit ka vendosur që këtë vit ta fillojë me një luk të ri, ajo shihet me ...

Read More »

Larg Shqipërisë për një jetë më të mirë, Big Basta dhe Vesa Luam tregojnë punën e re që bëjnë

Pas disa muajsh largësi nga njëri tjetri, familja ka nisur fillimin e ri në Zelandë. Çifti i dashur i publikut kanë ndarë me miqtë e tyre momente nga jetesa e tyre dhe duken mjaft të lumtur. Nëse menduat se jeta në Zelandën e Re do i ndante nga mizika, gaboheni. Vesa ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet sociale ...

Read More »

Flori dhe Liberta nuk fshihen më, ai i bën dedikimin plot dashuri!

Liberta Spahiu, moderatorja e “Prive” që tashmë prej kohësh po përflitet edhe për një lidhje dashurie me kantautorin Flori Mumajesi, feston sot ditëlindjen. E nuk e dimë nëse është koinçidencë, zgjedhje apo fat por Flori Mumajesi dhe djemtë e “Threedots” mbrëmjen e djeshme kanë pasur koncertin e tyre të radhës në Prishtinë, e sigurisht nuk mund të mungonte Liberta dhe ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com