Ja si i kalojnë vikendet Tuna dhe Patrisi

Ata janë më së të komentuar në rrjetet sociale Lindja e djalit të tyre e ka lidhur edhe më shumë çiftin të cilët shpesh shfaqen në udhëtimë në krahë të njëri-tjetrit, shkruan Indeksonline. Këtë vikend ata po e kalojnë së bashku, teksa Tuna ka postuar një instastory ku shihet në makinë me Patrisin. E këngëtarja […]

Lexoni më shumë

Anxhela Peristeri duket mahnitëse edhe pa grim

Jemi mësuar t’i shohim këngëtaret të kuruara deri në detajin e fundit, ndërsa të rralla janë ato që shfaqen gjithmonë natyrale Anxhela Peristeri siç duket nuk e ka problem të pozoi madje edhe të postoi fotografi ku shfaqet pa make up, krejtësisht natyrale. Fituesja e edicionit të fundit të festivalit “Kënga Magjike”, siç po e […]

Lexoni më shumë

Meda publikon fotografinë me nënën

Është shumë aktiv në rrjetet sociale Këngëtari Meda ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet pranë një njeriu shumë me rëndësi për të. Fjala është për nënën e tij. Meda njihet si një nga këngëtarët që gjen kohë për familjen, duke ia kushtuar një pjesë të madhe të kohës së tij të zënë. https://www.instagram.com/p/Bgbju1BBkpQ/?utm_source=ig_embed

Lexoni më shumë

Për çka e uroi sot Ariana kunatën?

Që të dyja shumë të përfolura në media dhe me një raport vërtetë të shkëlqyer mes vete. Sot për Bulzën është një ditë e veçantë, me ç’rast vogëlushja e saj feston ditëlindjen. Ndërkaq Ariana me një imazh shumë të ëmbël të Stinës, i ka uruar asaj ditëlindjen. Kujtojmë se Bulza ka një jetë të lumtur […]

Lexoni më shumë