Bes Kallaku

Mund të ketë shumë të tjera, por sozia më e ngjashme e Bes Kallakut ndodhet në Poloni. Është vetë aktori shqiptar i cili ka publikuar në Instagram foton e një personi i cili i ngjan shumë dhe shkruan: Nuk kam pa ngjashmëri më madhe, nuk osht Photoshop”. Shikoni foton më poshtë O ca ngjashmerie A […]

Lexoni më shumë

Perberesit

5 gota me ujë të zier gjysmë kile kumbulla të thata disa kokrra hurma Arabie Përgatitja: Një nga avantazhet e kësaj recete është lehtësia që ka për t’u përgatitur, si dhe efektet e menjëhershme që ofron. Së pari merrni 5 gota me ujë dhe i zieni derisa të arrijnë pikën e tyre të vlimit. Hidhni […]

Lexoni më shumë

Mihrije Braha me peshqir në kokë e grim të tepruar, e kritikojnë fansat (Foto)

Mihrije Braha pavarësisht viteve ajo po arrin t’i mbijetoj skenës, madje shpesh komentohet edhe për linjat trupore, shkruan Indeksonline. Këngëtarja është tejet aktive me koncert e programe televizive, por edhe me fotosesione. Së fundmi në llogarinë Instagram ka postuar një fotografi teksa shihet me peshqir në kokë, ndërsa fytyrën e ka me make-up. Por ndjekësve […]

Lexoni më shumë

BEBE REXHA

Edhe pse është duke folur Bleta nuk harron t’i lexojë komentin dhe i kthen përgjigjen në videon më poshtë në minutën 00:58. Mos ndoshta mund të kemi një bashkëpunim mes dyshes? Presim të shohim ç’do ndodhë./intv.al/

Lexoni më shumë

Hana Chan

Ajo gjithashtu ushqen qenin e saj, e nxjerr shëtitje, ka mësim piano para se të shkojë në parashkollor. Sapo kthehet në shtëpi pas shkollës, Hana fut rrobat në lavatriçe, palos rrobat, pastron banjën dhe shtëpinë dhe madje edhe gatuan darkë për të atin. Specialiteti i saj është një supë miso, një recetë e dhënë nga […]

Lexoni më shumë

Soni Malaj (Video)

Ylli latin Jowell ndodhet në Shqipëri dhe shihet duke kënduar dhe vallzuar bashkë me Sonin… @jowellgram #backstage #newmusicvideo #havingfun #collaboration #salsa A post shared by S🔴N☝🏻 ♏️A💪🏻AJ ☀️ (@soni_malaj) on Mar 25, 2018 at 2:22pm PDT #shooting #newmusicvideo @jowellgram A post shared by S🔴N☝🏻 ♏️A💪🏻AJ ☀️ (@soni_malaj) on Mar 24, 2018 at 12:15pm PDT

Lexoni më shumë

Kutitë për beba në Finlandë

Çdo nënë e re merr një kuti kartoni nga qeveria në të cilën ajo mund të vendosë për të fjetur fëmijën. Mund të duket çmenduri, por jo, kjo është një çështje shumë serioze … Në Finlandë të gjithë fëmijët flenë në kuti kartoni në muajt e parë të jetës. Kjo është një traditë që ka […]

Lexoni më shumë

Ngjarje e pazakontë

Ndoshta tani edhe mund të ndieni keqardhje për fatin e saj të mjerë, por bukuroshja që tashmë mund të hajë me këmbë, është shumë fatlume, më shumë nga ç’mund ta merrni me mend. Ajo ka lindur në marsin e vitit 2015 në Sverdlovsk, kryeqytet i rajonit Sverdlovksij në Ukrainë. Prindërit e saj biologjikë, të cilët […]

Lexoni më shumë