Kështu kërcen Egzona në krahët e Albatritit!

Egzona është gruaja e këngëtarit të njohur kosovar, Albatrit Muqiqit, shkruan ORAinfo. Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Egzona ka hapur edhe butikun e saj të fustaneve së bashku me kunatën e Leartës, Necën. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet. E sot […]

Lexoni më shumë

Qëndresa-Labit: Ti je i vetmi për mua (Foto)

Qëndresa-Labit: Ti je i vetmi për mua (Foto) February 3, 2018 admin Leave a comment Uncategorized Një nga çiftet që bënë bujë mediatike vitin e kaluar ishte edhe ajo e prezantuesit kosovar Labinot Gashit i njohur si Labi. Ishte pikërisht marrja e nuses së tij me tren ajo që u komentua më së shumti. Çifti duket që po […]

Lexoni më shumë

Patrisi do ta ‘çmendë’ Tunën me këtë foto

Patris Berisha është njëri prej emrave më të lakuar të show-bizit. Qysh prej martesës së tij me këngëtaren e Altuna Sejdiu ai është kryelajmi i mediave rozë. E dimë se është anëtar i Filharmonisë së Kosovës, megjithatë Patrisi është edhe ushtar në FSK. Profesione të ndryshme nga njëra tjetra, por që Berisha duket se ia […]

Lexoni më shumë