Bebe Rexha krenare me Rita Orën dhe Dua Lipën

Këngëtaret shqiptare tashmë kanë pushtuar tregun e muzikës botërore. Rita Ora, Dua Lipa dhe Bebe Rexha po na bëjnë të ndihemi krenare në çdo paraqitje, shkruan arbresh.info. Ato tashmë kryesojnë listat botërore me hitet e tyre që po dëgjohen në çdo cep të botës. Ndërsa, edhe pse raportet në mes të vajzave tona ende nuk […]

Lexoni më shumë

VALI CORLEONE ARRESTOHET DHE DËRGOHET NË PSIKIATRI, ÇFARË KA NDODHUR ME PERSONAZHIN E FAMSHËM?

Vali Carleone, i cili ka deklaruar se është pjesë e familjes mafioze Carleone në Itali, është duke përjetuar probleme të mëdha në jetën private. Pas disa mosmarrëveshjeve me prindërit, ai është arrestuar dhe dërguar në psikiatri. Lajmi është konfirmuar dhe nga zëdhënësi i Policisë së Gjilanit, Ismet Hashani. “Po mund ta konfirmoj se ai është […]

Lexoni më shumë

Jul Deda

Ndonëse Rudina i shpjegoi se studioja në fakt po bëhej e vjetër sepse kishte dy vite që kishte ndryshuar, Deda vijoi të këmbëngulte duke thënë se sidoqoftë, kjo ishte hera e parë që ai vinte në të dhe nxori 10 mijë lek të vjetra nga xhepi e i la në tavolinë, sipas traditës së hershme […]

Lexoni më shumë

Femija ne foto

Bëhet fjalë për një çrregullim të quajtur “exencephaly”, që nënkupton se truri formohet jashtë kafkës. “Ne ishim të shokuar. Kur shkuam në kontroll menduam që gjithçka është në rregull por e kuptuan që diçka shkoi keq kur e pamë doktorin teksa hezitonte”. Ndryshe, ata po presin ditën kur fëmija të lind dhe të shijojnë minutat […]

Lexoni më shumë