Templates by BIGtheme NET

Lajme

Rrëfehet 16 vjeçarja nga Velipoja: Kam frikë nga i dashuri natën se mos më …

Një vajzë, e cila është fejuar në moshë fare të re, jeton me frikën se personi që ka në krah e tradhton. “Edhe pse jam fejuar në moshë të re, e di se çfarë është dashuria edhe familja. Jam 16 vjeçe dhe kam 1 vit që jam fejuar. Kam lindur në Shëngjin, por jetoj bashkë me familjen në një vend ...

Read More »

E tmerrshme, babai dhunon vajzën pasi instaloi Snapchat – (Video)

Një ngjarje e rëndë është publikuar dhe më pas është shndërruar në virale të një personi që dhunon një adoleshente, i cili besohet se është babai i vajzës, pasi ajo kishte shkarkuar Snapchat. 30-vjeçari Alex Harrison, me krenari ka publikuar videon në Facebook dhe Snapchat, raporton Daily Mail, duke shtuar se më pas ai është arrestuar nga policia për dhunë ...

Read More »

Fjalët emocionuese të bashkëshortes, pas vdekjes së Blerimit

Një ngjarje e rëndë është publikuar dhe më pas është shndërruar në virale të një personi që dhunon një adoleshente, i cili besohet se është babai i vajzës, pasi ajo kishte shkarkuar Snapchat. 30-vjeçari Alex Harrison, me krenari ka publikuar videon në Facebook dhe Snapchat, raporton Daily Mail, duke shtuar se më pas ai është arrestuar nga policia për dhunë ...

Read More »

U kap me të dashurin në shtëpinë e burrit, zbulohet çfarë ndodhi me gruan në Shkodër

Në fund të muajit korrik, News24 publikoi një video në të cilën shfaqej një grua, e cila u kap mat me të dashurin në banesën e bashkëshortit të saj, video e cila u bë virale në internet. Ishte vjehrri i nuses, Zef Nacaj, ai që foli në emisionin “Me zemër të hapur” dhe tregoi se si vjehrra dhe e bija ...

Read More »

Kjo është mësuesja 22 vjeçare që bënte seks me nxënësit, i priste me këmishë të veçantë në shtëpi

Ajo është 22 vjeçe dhe është e martuar. Kjo është mësuesja Hunter Day e cila priste nxënësin e saj në shtëpi për të abuzuar më pas seksualisht me të. Hunter Day u zbulua nga një baba i një djali, ku ajo i shkruante mesazh se e priste në dhomën e saj. 22-vjeçarja që jepte mësim në një shkollë 9-vjeçare në ...

Read More »

Doc.d-r Elmi Aziri: Tregon arsyet e qëndrimit në qeveri

Elmi Aziri: Tregon arsyet e qëndrimit në qeveri. Edhe pse APSH-së ju ofruan dy ministri në këmbim të Ministris së Shëndetësisë, Aleanca për Shqiptarët ka prioritet gjuhën shqipe të bëhet zyrtare ashtu si premtuam në kampanjë zgjedhore. Faktori ndërkombëtar na udhëzoi që ne të jemi faktori kyç për Qeveri Reformatore duke qëndruar në qeveri dhe duke bërë ndryshimet e duhura ...

Read More »

“Ai më do ashtu siç jam”: E mbijetuara e sulmit me acid gjeti dashurinë e jetës në spital – tani ata planifikojnë të martohen

Një vajzë indiane që pësoi djegie të tmerrshme në fytyrën e saj dhe humbi shikimin kur ajo u sulmua me acid nga një “admirues i përbuzur”, ka zbuluar se si e gjeti dashurinë e jetës së saj ndërsa u shërua në shtratin e saj të spitalit. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Pramodini Roul. Për më shumë ...

Read More »

Gjendet në xhungël familja e sulmuar nga piratët e armatosur – kishin mbijetuar duke ngrënë frute dhe pirë ujë të lumenjve

Një çift nga Kalifornia dhe dy vajzat e tyre që kishin humbur që nga e diela, kur piratët sulmuan anijen e tyre në zonën e deltës së lumit Amazon, janë shpëtuar dhe detaje të reja po dalin në lidhje me mënyrën se si ata mbijetuan. Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Adam dhe Emily Harteau dhe vajzat ...

Read More »

Gjykatat me ,,buton” në dorë të Zaevit dhe Ahmetit.

Rastet e montuara politike dhe gjykime me mendjësi shoveniste i kan karakterizuar të gjitha qeveritë që nga pavarsimi i Maqedonisë,as lufta e vitit 2001 nuk e ndaloj një dukuri të këtillë. Shqiptarët janë dëshmitarë të shumë vrasjeve,burgime të përjetshme,me mijra vite burgë që kanë lënë pas shum jetima,shumë familje të shkatrruara,karakteristikë shumë interesante është fakti se janë goditur familjet që ...

Read More »

Maxhuni: Po e monitorojmë situatën me kujdes në çdo pjesë të Kosovës

Daka: Zgjedhjet në tërësi po shkojnë mirë Ambasadori SHBA-ve në Kosovë Greg Delawie, kryeprokurori i shtetit Aleksander Lumezi dhe drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, Shpend Maxhuni, vizituan dhomën operative të KQZ-së për t’u njoftuar me ecurinë e procesit të votimit . Kryetarja e KQZ-së Valdete Daka tha se zgjedhjet në tërësi po shkojnë mirë dhe se sipas saj është ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com