Yllka Kuqi ironizon me estradën

Yllka Kuqi e njohur për potencën e saj vokale dhe këngët e saj të pëlqyera, jo rrallë herë ka tërhequr vëmendjen me dukjen e saj të jashtme Ajo është prej këngëtareve më të dashura të skenës muzikore shqiptare, ka thumbuar pjesën tjetër të kolegeve. Bukuroshja kësaj radhe ka ironizuar me një pjesë të madhe të […]

Lexoni më shumë

Leonora Jakupi sa më e vjetër aq më e bukur

Ajo përveç potencialit në muzikë gëzon edhe pamjen shumë të bukur dhe provokuese Leonora Jakupi është njëra nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Së fundi është publikuar një imazh nga grimerja e saj ku Leonora shihet e grimuar goxha rëndë por dukej shumë e bukur. Edhe Leonora 39 vjeçare, në këto imazhe nuk mund të […]

Lexoni më shumë

“Plas sherri” në mes të motrave Vjollca

Ato janë shumë të dashura për publikun shqiptar Motrat Vjollca, Luana dhe Marina gjithnjë janë shquar për komunikimin mjaft të çlirët që kanë me njëra-tjetrën Gjatë ditës së sotme moderatorja Luana Vjollca ka publikuar një foto ku tregon se ka qenë në Ulpianë. “Sot vizitova nje nder trashegimite kulturore te Kosoves, Ulpiana ishte kaq e […]

Lexoni më shumë