Templates by BIGtheme NET

Showbiz

‘Krimineli i bukur’ thotë se nuk është tradhtia shkaku i ndarjes me gruan (Foto)

Ballina  M’THE T’THASH  ‘Krimineli i bukur’ thotë se nuk është tradhtia shkaku i ndarjes me… M’THE T’THASH‘Krimineli i bukur’ thotë se nuk është tradhtia shkaku i ndarjes me gruan (Foto) 16/07/2017  0 Pas martesës tetëvjeçare me gruan e tij, Melissa, Jeremy Meeks i ka bërë kërkesë për shkurorëzim. Duke qenë se në fillim të këtij muaji u fotografua duke u puthur me ...

Read More »

Nik Xhelilaj, aktori që po “çan” në kinematografinë turke, ja çfarë shkruajnë mediat

Nik Xhelilaj po shfaqet në ekranet turke me interpretimin e tij në “Donulay”. Seriali është shkruar nga Çağrı Bayrak, me regji të Yağmur Ünal dhe Med Yapım dhe në të interpretojnë disa emra të njohur të kinemasë turke si Ozge Gurel, Can Yaman, Turku Turan etj. Shtypi turk u shpreh menjëherë për aktorin shqiptar që në momentin që ai u ...

Read More »

Këto janë planet më të reja të Nura Nuredin Avdulit

Quhet Nura Nuredin Avduli dhe këndon prej shumë vitesh, duke krijuar karrierë të sukseshme me këngë, videoklipe e albume. Me muzikë ka nisur të merret që në moshë të vogël, dikur i binte gjithë pasion çiftelisë e këndonte këngë patriotike, ndërkaq sot këndon këngë popullore, folk e moderne. Nura është shumë i angazhuar edhe në dasma, ahengje e mbrëmje muzikore, ...

Read More »

Premierë: Daris sjell këngën ‘Cilin’ (Video)

Ky projekt muzikor është shkruar nga vet Darisi, për muzikë është kujdesur K-Master, ndërsa incizimi, miksimi dhe masterizimi është bërë nga ‘Hokus Pokus’, shkruan lajmi.net ‘Cilin’ është finalizuar edhe me një klip shumë interesant nga ‘Imagine Films’. Padyshim që kjo këngët do jetë ndër më të suksesshmet nga ai!

Read More »

Sedat Rama i këndon bosit të Cobra Cityt

Sedat Rama është këngëtar i njohur e i pëlqyer. Ai, sapo ka ardhur me një produkt muzikor, që tingëllon e duket interesant. Pse erdhi me diçka të tillë dhe për shumë të tjera, Flet Sedat Rama. Sedat sapo je rikthyer me një këngë të re, pse është titulluar Cobra City? Ishte dëshira e Arlind Dakaj dhe Uran Badalit që të ...

Read More »

Zeshkania superskesi që trondit skenën shqiptare (Foto)

Mund të jetë një emër i ri në skenën tonë po kjo nuk e bën atë që të mos jetë një kërcenim real për gocat e tjera të estradës së Kosovës. Fjala është për bukuroshen Dina Shabani e cila ka paralajmëruar një super këngë të cilën është duke e punuar producenti Chipsi, ky i fundit e drejton edhe kompanin “Urban ...

Read More »

Moderatorja shqiptare që takoi Kemalin në aeroport, ja kush e prishi fotografimin mes tyre!?

Moderatorja e njohur shqiptare Liberta Spahiu ka disa ditë që shijon pushimet në Mauritius, një perlë në mbarë botën që gjithkush kishte dashur të kalojë pushimet atje pasiqë është një nga parajsat më të dëshiruara botërore. Mësohet se gjatë udhëtimit të Libertës drejt Mauritiusit në aeroportin e Stambollit ajo kishte takuar aktorin turk Burak Özçivit i cili luan rolin e ...

Read More »

Bukuroshet italiane rrëmbejnë sex simbolin shqiptar (FOTO)

Fatmir Hysenbelliu njihet jo vetëm si një futbollist mjaft i suksesshëm që ka luajtur për skuadra të ndryshme italiane mirëpo edhe si një biznesmen që së bashku me familjen e tij kanë shtrirë suksesin gjithandej Shqipërisë e me gjerë, ndërkohë që duke mos lënë anësh jetën e tij private duke shijuar kështu klube e vende të ndryshme të botës, femrat ...

Read More »