Templates by BIGtheme NET

Showbiz

“E urrej fëmijën tim, lutem që të vdesë në gjumë”

Një nënë, identiteti i së cilës është anonim, ka pranuar se e urren fëmijën e saj të tretë dhe dëshiron që ai të vdesë në gjumë. Ajo shpjegon se i do të dy vajzat e saj, të moshës gjashtë dhe tetë vjeç dhe ende nuk është në gjendje të ndiejë dashuri për djalin e saj i cili është më i ...

Read More »

Geti në dashuri poetike me Marina Vjollcën, ja se çfarë dedikimi special i ka bërë moderatores[FOTO]

Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe romantikë të showbizz-it shqiptar. Getoari dhe Marina kanë kaluar disa ditë pushimesh në një vend me borë nga më të preferuarat në Zvicër dhe mesa duket prej andej ata kanë dhuruar një kartolinë mjaft të bukur dashurie. Ai jo rrallëherë i bën dedikime mjaft romantike bashkëshortes së tij ndërsa këtë herë Getoari ...

Read More »

Andrra Destani e ‘bën horë’ Sinan Hoxhën midis emisionit: Ja si reagon ai kur unë….(Video)

Këtë javë Sinan Hoxha dhe Anddra Destani hapen një butik në Tiranë. Shumë të pranishëm dhe shumë mysafirë kishin ata në hapjen solemnte të butikut, mirëpo emisioni i kësaj jave u realizua jashtë studiove ku bëhet zakonisht, shkruan Gazeta NewBorn. Mysafirët e kësaj jave ishin Andrra Destani, Sinan Hoxha, Sabri Fejzullahu me bashkëshortën e tij. Ndër shumë pyetje nga me ...

Read More »

Hyremi kthehet prapë në krahët e të dashurit, ia fali tri herë !

Meryem Uzerli është rikthyer për herë të tretë në krahët e ish të dashurit Alp Ozcan, ky lajm po del të jetë jo i vërtetë. Biznesmeni Alp Ozcan ka bërë një deklaratë lidhur me këtë çështje, shkruan rtv21.tv “Kemi një mik të përbashkët dhe shkova një ditë tek ata. Nuk bëhet fjalë për ndonjë çështje pajtimi”-tha ai. Ndryshe, kujtojmë se ...

Read More »

Për Afërditën filloi festa e të dashuruarve

Modelja dhe këngëtarja në fjalë tash e sa vite është në lidhje me hokeistin qek, Jakub Kindl. Çifti në fjalë duket të jenë shumë të dhënë pas njëri-tjetrit, dhe jo rrallë herë publikojnë edhe momente intime. Ndonëse ’14 shkurti’, dita e të dashuruarve është pas tre ditësh, Kindl ka befasuar Afërditën disa ditë më herët. “Urime dita e të dashuruarve ...

Read More »

Brenda shtëpisë së Arbana Osmanit

Moderatorja shfaqet me një mikrofon lodër duke kënaqur djalin e saj Jonin dhe një vajzë të vogël të cilët po e shohin me ëndje, transmeton xing. Në foto menjëherë të shkon syri tek ambienti modern, karriget e verdha, kuzhina. Ndërsa në një foto të publikuar pak kohë më parë ku shfaqej me Xhemin, Arbana ka zbuluar pjesën tjetër të dhomës ...

Read More »

Fotoja e gruas duke ngrënë byrek i ka tmerruar njerëzit, çfarë fshihet pas saj?

Të dalësh në piknik mund të duket demode sot, por megjithatë kjo grua me sa duket ka zgjedhur vendin më të papërshtatshëm për të kaluar një pasdite të këndshme. Gruaja duket e pavetëdijshme për faktin se ajo është ulur buzë një shkëmbi të plasaritur dhe nga momenti në moment mund t’ja thyejë qafën. Sid Saunders ishte i tmerruar kur pa ...

Read More »

Kush paguhet më shumë? Shyhretja apo Meda?(VIDEO)

Pagesa e këngëtarëve nëpër dasma vazhdon të mbetet ende temë diskutimi. Qytetarët gjithnjë e me shumë janë kureshtar për këtë pjesë.Por kush paguhet me shumë Meda apo Shyhretja? Shumat që marrin ata janë të mëdha. Por, cili nga këngëtarët tanë paguhet më së shumti mund ta gjeni në videon më poshtë.

Read More »

Adelina Tahiri prezanton dhomën e gjumit të cilën e ndanë me të fejuarin 

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo. Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi. Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumta madje edhe të tilla negative. Por, Adelinës nuk po i bëjnë ...

Read More »

Si e ëma ashtu edhe bija…Shikoni çfarë gjeste bëjnë Sasa me vajzën e saj

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare, shkruan ORAinfo. Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial. Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti. Kaona është vajza e saj ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com