Kush e financon jetën luksoze Xhakartës ?

Arta Elezaj u bë e njohur përmes serialit “O sa mirë”. Arta, dikur ka qenë e angazhuar si modele, ndërkaq tani ambiciet e saj lidhen me botën e aktrimit. Në serial po ia del mjaftë mirë. Bukuroshja është mjaftë aktive edhe në rrjete sociale, ku shpesh poston fotografi nga përditshmëria dhe udhëtimet e saj. Siç […]

Lexoni më shumë

Patrisi ia zbukuron vikendin Tunës

Zoti është treguar mjaftë bujar me këngëtaren shqiptare. Altuna Sejdiu-Tuna mund të quhet femër me fat. I dha zërin, pamjen, fatin e jetës dhe po e përjeton ndjenjën më të bukur, atë të të qenit nënë. Tuna, ka kujdesin maksimal të të shoqit, Patrisit, i cili e trajton si princeshë, madje shpesh edhe gatuan specialitete […]

Lexoni më shumë

Almeda Abazin nuk e kemi parë kaq seksi asnjëherë

Almeda Abazi filloi karrierën në Shqipëri Tashmë ajo është shndërruar në një aktore shumë të pëlqyer edhe në Turqi Almeda këtë herë vjen shumë seksi në një imazh të publikuar nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline. Ajo duket shumë provokuese dhe seksi veshur me fustanin e lëkurës teksa po buzëqeshte […]

Lexoni më shumë