Templates by BIGtheme NET

Showbiz

A është ende ‘beqare’ Majlinda Zeka? (Foto)

Ish- e dashura e reprit të njohur Majk, nuk mungon thuajse as edhe për një ditë në rrjetet sociale. E bukura, Majlinda Zeka me anë të paraqitjeve të saj po tregohet të jetë një nënë shumë e përkushtuar, shkruan Indeksonline Zeka anash nuk lë asnjëherë veten e saj, ajo përherë di të shkëlqeje me fytyrën dhe format seksi që gëzon. ...

Read More »

Samanta e bukur dhe e thjeshtë! (Foto)

Samanta Karavella shquhet për potencën e saj vokale. Megjithëse ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor, paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk mungojnë asnjëherë. Samanta në fotografinë e radhës është shfaqur e gjitha në të zeza, dhe fare e thjeshtë. Këngëtarja në fjalë bukur shpesh pozon edhe atëherë kur nuk përdor produkte të makeup-it.

Read More »

Meda e merr nënën dhe gruan në skijim, gjithë vëmendja te grimi i tepërt i Lules

Meda po tregohet një djalë dhe bashkëshort i mirë. Ai e ka larguar familjen e tij nga ndotja e ajrit në Prishtinë duke u zhvendosur në Prevallë. Kënëgëtari i famshëm ka kaluar një ditë të bukur duke e shijuar një kombinim të borës me diell, e që një kombimin i tillë është çlodhës për çdo individ, përcjell ORAinfo. Me të ...

Read More »

Me kë po ‘martohet’ Sasa tani?

Adriana Matoshit nuk po i ndahen sukseset në fushën e filmit. Është prej aktorëve më profesioniste që ka kinematografia kosovare dhe ajo numëron plot role në karrierën e saj. ‘Sasa’ është emri që njihet në publik pavarësisht roleve të tjera që po ashtu i ka të sukseshme, e kjo për shkak të popullaritetit që ka seriali ‘O sa mirë’ ku ...

Read More »

U kthye në Shqipëri për Florin apo për tjetërkënd? Elvana Gjata surprizë për fansat

Ajo është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare, që shquhet jo vetëm për muzikën e mirë por edhe për pamjen shumë simpatike. Po flasim për këngëtaren Elvana Gjata e cila na ka munguar paksa muajt e fundit, pas largimit të saj në SHBA. Por pas 3 vitesh larg medias, rikthehet me Ermal Mamaqin këngëtarja e njohur Elvana Gjata. Këtë ...

Read More »

Kur të gjithë janë në gjumë ja se çfarë bën Roza Lati në orën 5 të mëngjesit

Ajo bën një jetë goxha aktive për shkak të angazhimeve që ka edhe me emisionin që drejton. Por Roza Lati arrin të gjejë sadopak kohë edhe për veten e saj, edhe pse në orët e para të mëngjesit. Moderatorja simpatike mbrëmjen e kaluar publikoi këtë foto ku përshkruhet më së miri se çfarë bën ajo në orën 5 të mëngjesit. ...

Read More »

Bjordi Mezini flet publikisht për lidhjen e re dhe të dashurën e tij në emision

Bjordi Mezini, ish finalisti i ‘Big Brother 2’ ka qenë gjithnjë i rezervuar për jetën e tij private sa herë që pyetej nga gazetarët. Ai gjithnjë ka ditur ta mbajë të fshehtë, pa dhënë asnjë informacion për vajzën që ai dashuron. Por, ditën e sotme ai ka qenë i ftuar në emisionin ‘Kush vjen për drekë’, nga Arjola Shehu ku ...

Read More »

Dy zeshkane që iu shashtrisin, ja sa të bukura janë bërë vajzat e Safete Mustafës

Sahide Mustafa mund të numërojë shumë suksese në karrierën e saj, por gjithmonë më i sukseshmi mbetet roli i nënës që ka. Dy vajza që tanimë e kanë kaluar me gjatësi nënën e tyre, janë miket më të mira të Safetës. Dy vajzat e saj janë bërë kaq të bukura saqë iu shashtrisin me pamjen e tyre tërheqëse. Dy zeshkane ...

Read More »

Remzie Osmani vjen me projekt shumë të rëndësishëm dhe sensiblizues

Ndonëse këndoj për Kosovën në vite shumë të vështira kur ishim të okupuar nga Serbia, dhe zëri dhe këngët e saja ishin një lehtësim dhe shërim dhe ngushëllim për popullin. Zëri i saj, këngët, melodia është një mishërim i të gjitha gjeneratave me radhë. Këngët e saja të cilat përmbajnë nga tematikat e shumta dhe të ndryshme ato bartin një ...

Read More »

Vajza, të gjithë do ndiheni xheloze për Afërdita Dreshaj-n, ja përse

Këngëtarja dhe modelja simpatike, Afërdita Dreshaj është një nga personazhet publike që gjithnjë bie në sy për trupin e rregullt dhe të gjatë, por edhe tiparet e ëmbla në fytyrë. Falë një postimi në Instastory, ne kemi zbuluar një sekret shumë të madh për të, që vajzat do xhelozojnë. Afërdita kishte plot një vit pa bërë palestër dhe gjatë kësaj ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com