Templates by BIGtheme NET

Showbiz

Blerim Destani ‘çmend’ vajzat me këtë fotografi

Aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani hyn në grupin e personave relativisht aktivë në rrjete sociale. Ai mban një relacion të afërt me gjithë ata që e ndjekin duke i përshëndetur shpesh nga destinacionet e ndryshme që i frekuenton. Por, një foto me të cilën ka nisur ditën e sotme, ka qenë më e veçantë. Blerimi i ka uruar ndjekësve ...

Read More »

Fejohet këngëtari i hitit ”Pa facebook”

Këngëtari i hitit ‘Pa facebook’ Lindi Mehmetaj ka vendosur që të marr një hap tjetër nga jeta e tij private. Pas sukseseve të shumta në muzikën shqiptare duke sjellë në tregun e muzikës hite të shumta, Lindi ka vendosur që të fejohet. E përzgjedhura e tij quhet Argjira Blakaj, e cila një kohë ka qenë modele e njohur. Njohja mes ...

Read More »

Aktori shqiptar i revoltuar: “10 ditë në Sarandë të marrin kursimet e një viti punë”

Çmimet stratosferike që ndeshen pushuesit në zonat e bregdetit kanë bërë aktorin e njohur të shpërthejë. Marin Orhanasi, ka zgjedhur Sarandën për të pushuar, por 10 ditët e pushimit atje duket se i kanë kushtuar sa gjithë kursimet e një viti. Nga kalaja e Lëkursit, Marini ka postuar një faturë me çmime mjaft të kripura. “Nga Kalaja e Lëkurësit mbrëmë. ...

Read More »

Ledi Vokshi vjen e nxehtë, sjell ‘Ziggy’ në duet me kolumbianin Martinez (Video)

Ajo ka thyer tabu pasi është e guximshme dhe mjaft atraktive, por këtë herë bashkëpunimi i saj është i përmasave botërore. E kemi fjalën për këngëtaren shqiptare që jeton në Amerikë, Ledi Vokshi ku sapo ka ardhur me një duet me artistin e njohur kolumbian Christian Martinez. Kënga mban titullin “Ziggy” dhe një artiste shqiptare si Ledi për herë të ...

Read More »

Meti po shkel zëshëm me Senjoritën (Video)

Ishte një projekt vere i nxehtë dhe mjaft mirë i realizuar, ndërkohë që riktheu këngëtarin e njohur në skenën muzikore për të vazhduar bujën që bënte dikur. Meti Bërbatovci muzikën e ka hobi ndërsa vazhdon të bëj punën e menaxherit në Zvicër. Për aktivitetin e këngëtarit mund të klikoni dhe ndiqni atë në instagram e tij personal në vazhdim:

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com