Templates by BIGtheme NET

Showbiz

U MARTUAN NË BIG BROTHER, DANIELI DHE FOTONI LËNË ‘GJURMË’ PËR SHUMË VITE NË DITËN E SHËN VALENTINIT (FOTO)

Danieli dhe Fotonia janë çifti që fitoi Big Brother 9 Albania. Madje, ata mbahen mend jo vetëm si fitues, por edhe si çifti i parë që u martua në Big Brother. Ndoënëse spektakli ka mbaruar prej kohësh, të rinjtë, Danieli dhe Fotini e kanë vërtetuar deri tani se martesa e tyre nuk ishte vetëm një shoë sepse vazhdojnë së bashku ...

Read More »

Nuk do ta besoni! Çka i ndodhi Bleronës për Shën Valentin?!!!

Shën Valentini, është njëra prej festave më të dashura për të gjithë. Në këtë ditë të veçantë nuk mjafton vetëm shprehja e dashurisë, por edhe shkëmbimi i dhuratave. E një dhuratë për Shën Valentin e ka marrë edhe moderatorja e njohur e emisionit “1 Kafe prej Shpisë” në RTV21, Blerona Zeqiri edhe pse nuk është në lidhje. Kolegu dhe shoku ...

Read More »

Njihuni me vëllaun dhe kunatën e Andrra Destanit

Andrra Destani konsiderohet prej femrave më të bukura të estradës. U prezantua si gruaja e Sinanit në media, por tani ajo ia kalon edhe atij me komentime. Sinan Hoxha ishte burri më me fat që lidhi jetën e tij me atë të Andrrës, e cila edhe ia dha titullin e babait për herë të parë, përcjell ORAinfo. Andrra përveç që ...

Read More »

Seldi ende nuk i fshinë komentet e Dafinës…

Ndarja e tyre bëri bujë të madhe në rrjetet sociale, shkruan Kosovarja. Çifti ishin bashkë përplot 5 vite, por ka një vit që ata ndanë totalisht rrugët e tyre. Muaj më parë Seldi i dha fund beqarisë, duke kurorëzuar dashurinë me fejesë me këngëtaren e njohur Mimoza Shkodrën, emri i të cilës komentohet për suksesin arritur që nga fillimi i ...

Read More »

Albatriti dhe Egzona nuk përmbahen dot!! Puthen me pasion në mes qytetit

Ata janë në qendër të vëmendjes çdo ditë nga fansat e tyre dhe në raste festash kureshtja e tyre dyfishohet, përcjell ORAinfo. Albatriti dhe Egzona janë dy protagonistët e romancës që kanë në shtypin rozë kosovar. Të gjithë e pritën një darkë romantike nga çifti por Albatriti dhe Egzona me veshje sportive festuan në një ambient të hapur. E romatike ...

Read More »

Valdrin Sahiti po bëhet baba?

Sahiti i dha fund beqarisë gjatë vitit 2017-të, në Las Vegas të Amerikës me Edita Ramadanin, por e tëra siç duket nuk përfudnoi vetëm me martesë Stilisti i njohur kosovar Valdrin Sahiti, është një ndër emrat më të kërkuar në botën e modës. Ai ka publikuar në rrjetin social Instagram, një fotografi përmes së cilës shihet një veshje fëmijësh. Pra, ...

Read More »

Femrat e familjes Hoxha shkëlqejnë bashkë

14 shkurti përkoi me 20 vjetorin e krijimit të Top Albania Radio.  Familja Hoxha ka festuar me gjithë stafin e Top Media këtë datë të rëndësishme, kur 20 vjet më parë themeluesi Dritan Hoxha bëri realitet një nga ëndrrat e tij më të mëdha. Në festën e organizuar nuk mund të mos binin në sy femrat e familjes Hoxha. Blogerja ...

Read More »

Morena sot e gjeti këtë mesazh të shkruar në xhamin e veturës

“Laje Morena” është shkrimi i lënë në veturën e cila dukej tejet e pistë. Morena Taraku ka publikuar një fotografi në Instastory ku shihet se dikush i ka shkruar në xhamin e veturës së saj të tipit ‘Range Rover’ E se duhet ta laj e di edhe vet Morena, pasi fotos së hedhur në Instastory ajo ia la shkrimin ‘E ...

Read More »

Adelina festoi në vendin më romantik, po Zanfina ja si festoi!

Adelina festoi festën e të dashuruarëve me familjen e saj të vogël, burrin dhe djalin.  Por nga ana tjetër, motra e saj ‘single’ nuk u pa krah dikujt për të festuar së bashku, përcjell ORAinfo. Zanfina për të ngjallë dyshime, ajo bëri një grim tejet të veçantë dhe provokues. Ajo postoi këto fotografi e vetme duke dashur të tregojë edhe ...

Read More »

E veshur në mënyrë të çuditshme, kështu Behari festoi Shën Valentinin me Ymytin

E veshur në mënyrë të çuditshme, kështu Behari festoi Shën Valentinin me Ymytin February 15, 2018 admin Leave a comment Magazina Aktorja turke,Gaye Turgut u bë e njohur për publikun shqiptar në serialin Benni Affeti. Behari ishte roli kryesor që ajo e luajti në këtë serial duke ia rritur asaj famën edhe më shumë. Ajo në jetën reale, është e martuar me Deniz ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com