Templates by BIGtheme NET

Showbiz

Kështu dukeshin si nuse dhe dhëndërr Ermali dhe Ariana

Ermali dhe Ariana janë çifti më i përfolur i estradës që nga dita e parë e martesës. Si dy të rinj të martuar në një moshë të re, dasma e tyre e bujshme, për shumicën e fansave të Ermalit është harruar. Mirëpo ende ekzistojnë fotografi që kujtojnë momentin më të bukur të Arianës dhe Ermalit, atëherë kur i thanë ‘Po’ ...

Read More »

Elifi ribashkohet me ish-burrin nuk do ta besoni çfarë ka ndodhur me aktoren

Divorci i tyre ka qenë një prej më të përfolurve të showbiz-it turk, pasi një vit më parë, aktorja Tuba Büyüküstün dhe regjisori Onur Saylak i dhanë fund martesës së tyre 6 vjeçare dhe mediat u pushtuan nga lajmet se shkak për këtë u bë një tradhti e aktores. Megjithatë, një gjë e tillë u mohua nga vetë Saylak i ...

Read More »

Afrona kthehet te nëna, shikoni çka i ka gatuar asaj!

Afrona Dika për një kohë të gjatë duket se nuk ka qenë afër nënës së saj, pranaj edhe ardhja e Afronës në shtëpi për të përbën një gëzim, që manifestohet me një gatim ëmbëlsirash të preferuara. Afrona këtë gatim që nëna e saj ia bëri special për të, nuk mund si të mos e ndajë me ndjekësit në rrjetet sociale. ...

Read More »

Albëria ekspozon më shumë se ç’duhet format trupore

Albërie Hadërgjonaj është njëra ndër artistet më të dashura për publikun, shkruan Gazeta Blic. Së fundmi është në qendër të mediave rozë më shumë për ekspozimin e formave trupore sesa për veprimtarinë që bënë. Pavarësisht se ka 42 vite, ajo është konkurrente e vajzave të reja me linjat mëse të formësuara që ka. Këngëtarja Hadërgjonaj është mjaftë aktive edhe në rrjetet ...

Read More »

Aida Doçi ka diçka me rëndesi për t’ju treguar

Këngëtarja e njohur dhe shumë e pëlqyer nga publiku, Aida Doçi, ka paralajmëruar se do të vijë me një këngë të re. Ajo përmes një fotografie në Instastory, ka bërë të ditur se është duke punuar rreth një projekti të ri, shkruan Zeri.info. ”Coming soon”, ka shkruar Aida, krahas fotografisë së saj e që lë të kuptohet se po punon ...

Read More »

U bë për spital se injoroi simptomat e sëmundjes, moderatorja e njohur ka një porosi!

Javën e kaluar mori dhen lajmi se moderatorja e njohur kosovare, u bë për spital. Arbnora Ademi vuante nga apendicitisi apo “zorra qorre” siç njihet një zhargonin popullor, që pothuajse një vit, mirëpo ajo i kishte injoruar deri në fund simptomat, deri sa erdhi momenti kritik. Tërë rrëfimin e saj dhe si rrjedh ngjarja, ndiqeni përmes kësaj kronike. https://youtu.be/oLksiotUoi0

Read More »

Foto që po bën xhiron e rrjetit, Armina Mevlani shtatzënë? Blogerja çudit me veprimin e saj

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha, shpesh herë bëhen qendër e komenteve në showbiz. Nuk mund të ndodhte ndryshe përderisa dashurinë e tyre e kanë bërë publike tashmë. Por ata na kanë treguar gjithmonë se nuk e kanë problem këtë dhe dinë t’u bëjnë ballë komenteve negative në rrjetet e tyre sociale, e ata vazhdojnë t’i dhurojnë njëri-tjetrit copëza lumturie. Shpesh ...

Read More »

Shihni si duket Samanta Karavello në këtë FOTO

Larg efekteve të Snapchat-it apo të Instagram-it, ja si duket këngëtarja… E njohim që të vogël dhe gjithmonë shfaqet e qeshur dhe mjaft e ëmbël. Tashmë Samanta është rritur dhe është ndër këngëtaret më të suksesshme në vend. Rralle herë mund ta shohim në portale apo në intervista por kur del mahnit të gjithë. Në foton me poshtë të postuar ...

Read More »

Lorik Cana surprizohet nga gruaja e tij, ja çfarë dhurate i ka bërë

Pas një jave larg shtëpisë, Lorik Canën e priti një surprizë nga gruaja. Pas rikthimit ai pranoi një dhuratë të këndshme e që është një tortë me të cilën personi i tij i zemrës i ka dëshiruar mirëseardhje në shtëpi, lajmi.net Ndërsa kjo befasi i ka pëlqyer shumë Lorikut madje e ka ndarë edhe në Instastory me ndjekësit e tij ...

Read More »

Shpetimi prezanton dy femrat më të bukura të ‘Kosovë Show’

Shpetim Desku, moderatori i cili ka një kohë të gjatë në ekran, arriti të mbijetojë aty falë përkushtimit të tij në punë dhe duke iu përgjigjur shijes së publikut për humorin që kërkon. Ai është fytyra kryesore e emisionit ‘Kosovë Show’, por pas tij është edhe një ekip i tërë që e mundësojnë që ai të del i sukseshëm. Ai ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com