Templates by BIGtheme NET

Showbiz

Bjordi la pas krahëve dhimbjen për Adelajdën, ja çfarë po bënë

E mori famën në Big Brother për mënyrën sesi e përjetoi atë eksperiencë dhe për lidhjen që pati me të ndjerën Adelajda Xhamani. Bjordi Mezini qëndroi në qendër të vëmendjes së medieve rozë kur u pa në shoqërinë e Adelës edhe pas ndarjes. Këtë më së miri na tregoi vetë Bjordi me një dedikimin prekës që ai i kushtoi ish ...

Read More »

Genc Prelvukaj për herë të parë tregon marrëdhënien që ka me Greta Koçin

Prej kohësh përflitet e përflitet që Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë në një marrëdhënie dashurie së bashku. Ata nuk e kanë pranuar, por që herë pas herë janë kapur “mat” në shoqërinë e njëri-tjetrit, të kapur dorë për dore ose të përqafuar. Gjithsesi, Genci përveç lidhjes me Enit mesa duket që ka një marrëdhënie shumë të mirë edhe me ...

Read More »

Egzona nuk do t’ia falë kurrë Meritës përë këtë fotografi

Tema sensacionale, vjehrrë-re është më e trajtuara aktualisht në shoëbiz-in kosovar, e që tregon se çka më shumë është i interesuar publiku të dijë. Merita dhe reja e saj padyshim që bëjnë pjesë në vendin e parë të kësaj liste. Rrjetet sociale i shfrytëzojnë mirë për të ekspozuar raportin që kanë mes vete. Egzona sot dëshiron të jetë shumë në ...

Read More »

Xhansu kapet duke u puthur në mes të restorantit

Leyla Tanlar në moshë shumë të re filloi karrierën dhe bashkë me të edhe jeta private u bë temë e medieve të mëdha turke. Si e famshme edhe në rrugë fotografohet nga qytetarët e thjeshtë, foto të cilat vërshojnë në rrjetet sociale dhe medie, përcjell ORAinfo. U raportua shumë herë për lidhjen e saj me një mashkull që nuk e ...

Read More »

E pabesueshme: Ky është ndryshimi më madh që mund ta bëjë Besiana, vajza e Shkurte Fejzës

Besiana Behluli është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shkurte Fejza. Edhe Besiana i hyri muzikës, madje depërtoj fuqishëm me projektin me titull “Melodi”. Në çdo skenë, Behluli shfaqet me stil dhe shumë ndryshe nga ajo çfarë jemi mësuar të shohim prej vitesh në industrinë e argëtimit në vend. Besiana, u aktualizua kohë më parë për shkak të kanagjegjit e martesës, ...

Read More »

Pendohet Bleona, shfaqet e mbuluar dhe duke u falur në xhami!

Këngëtaja shqiptare është një nga emrat më të komentuar për daljet e saj pa rroba. Bleona Qereti nuk i ka kursyer asnjëherë setet fotografike ku është shfaqur me pjesët e saj intime të dala në shesh, madje këto duket se janë të preferuarat e saj. Një fakt që e vërteton është shpërndarja dhe rishpërndarja e tyre me ‘qindra’ herë në ...

Read More »

Kurrë nuk e kisha menduar se ishte e mundur deri sa humba 20 kg! Ja si të humbni peshë CMENDURISHT me limona të zier

Njerëzit zakonisht e fillojnë ditën me një filxhan kafe të nxehtë. Të tjerët pijnë lëngje freskuese natyrale ose diçka të ftohtë si sode. A keni dëgjuar se çfarë mund të bëjë limoni i zier për shëndetin tuaj dhe më e rëndësishmja për peshën tuaj? Po ju paraqesim një pije shumë ushqyese dhe ju duhet ta pini atë në stomak bosh. ...

Read More »

Do befasoheni kur t’a kuptoni sesi e thërret Luana shefen e saj Sara Hoxhën…

Me siguri e keni humbur këtë pjesë… Sara Hoxha është një ndër trashgimtaret e ‘Top Media’ ndërsa Luana Vjollca tashmë moderatore e emisionit ‘Shiko kush luan’ po bën rreth 10 vite në atë televizion. Mund të themi se Sara është një ndër shefet atje por lidhja që ka krijuar me stafin duket vërtet e fortë dhe tani me disa prej ...

Read More »

Zeynep e serialit ‘NËNË’ bëhet gati për dasmë, do t’iu ‘tranoj’ me fustan të mbuluar nga ari

Zeynep e serialit ‘NËNË’ bëhet gati për dasmë, do t’iu ‘tranoj’ me fustan të mbuluar nga ari January 21, 2018 admin Leave a comment Uncategorized Cansu Dere më shumë se për filmat e saj dhe rolet e shumta, ajo komentohet për linjat dhe pamjen joshëse që ka. Aktorja e cila bëri bujë me rolin e Eysan, ka një jetë të mirë financiare dhe ...

Read More »

Një nënë e përkushtuar si Dhurata Lipovica

Një nga modelet më të kërkuara shqiptare është edhe Dhurata Lipovica. Ajo edhe pse nënë e dy fëmijëve ajo edhe më tej vazhdon të jetë në top formë.  Dhurata përveç botës së modës, kohëve të fundit është duke e sprovuar vetën edhe si prezantuese. Dhurata është e martuar me aktorin Fisnik Ademi me të cilin ka dy djem.  Ndërsa sot ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com