Templates by BIGtheme NET

Showbiz

Kjo është dhurata më e bukur që ka marrë Ariana ndonjëherë?

Ermal Fejzullahu dhe Ariana janë ndër çiftet më të përfolura në shtypin rozë, shkruan Gazeta N’Hap. Ata ka vite që janë të martuar, madje kanë edhe tre fëmijë. Në rrjetet sociale përveçse komentohet Ermali dhe projektet e tij, e fundit që e ka marrë vëmendjen është edhe gruaja, Ariana. Ariana shquhet për elegancën dhe stilin unik që çdo femër tjetër ...

Read More »

Do të çmendet Lulja nga xhelozia…Meda i dhuron trëndafila kësaj bukuroshe…

Meda është ndër këngëtarët me të dashur për publikun. Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhuri i tyre për ditën më të rëndësishme të jetës. Meda është i martuar me Lulën dhe ka fëmijë, të cilët janë një familje shumë e bukur dhe e lumtur. E këngëtarja ...

Read More »

Dasma e radhës: Martohet Çiljeta me Alban Hoxhën?

Ndonëse kanë tentuajnë ta mbajnë larg vëmendjes së mediave lidhjen e tyre, çifti Çiljeta Xhilaga-Alban Hoxha gjithësesi janë një ndër çiftet më të përfolur. Qëkurse lidhja e tyre u mësua nga publiku, të gjithë janë në pritje të hapit të madh dhe shenjat për këtë nuk kanë munguar edhe mbrëmjen e djeshme. Çiljeta ishte e ftuar në emsionin “Top Shoë ...

Read More »

‘Prisja si fëmijë të më hidhnin ndonjë kockë’: Arbana rrëfen vështirësitë e fillimit të karrierës

Moderatorja Arbana Osmani ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Top Show”, ku ka ndarë me publikun disa detaje të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, që fillon transmetimin këtë të shtunë në “Top Channel”. Ndër të tjera, Osmani rrëfeu se ajo është e lumtur dhe një arsye për lumturinë e saj, është edhe fakti që ajo ...

Read More »

Habit sozia e Nora Istrefit: “Do pozoja nudo për pagesa të majme”

Nikol Spaho është një modele e cila shpeshherë ngatërrohet me këngëtares e njohur nga Kosova, Nora Istrefi si pasojë e ngjashmërive që ato kanë. Bukuroshja ka qenë e ftuar në emisionin ‘Pasdite në Top Channel’, ku foli për jetën e saj personale si dhe për ngjashmëritë me Norën. E pyetur nëse i vinte keq që e ngatërronin me Norën, Nikol ...

Read More »

Elvana Gjata pozon përkrahë Ermal Mamaqit, duket shumë bukur (Foto)

Elvana Gjata ditë më parë lansoi albumin e saj më të ri. Këngëtarja në fjalë anash nuk lë as paraqitjet e saj në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline. Së fundi ajo ka pozuar përkrahë Ermal Mamaqit, dhe padyshim duket shumë seksi. Ndonëse dukshëm vërehet se ka rënë kaq shumë në peshë, ajo duket joshëse. /Indeksonline/

Read More »

Kujt i thotë “Të dua” Olta Gixhari?

Është një nga aktoret më sensuale të skenës shqiptare. Megjithatë duket se ky “Shën Valentin” e ka gjetur sërish vetëm bukuroshen Olta Gixhari. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet vetëm pa tualet, ndërkohë që krahas fotos shkruan: “Të dua”. Nuk dihet nëse aktorja është në një lidhje ose, por deri tani nuk ka bërë asgjë publike. . 0

Read More »

Krenari i Luanës i komenton Marinës, zbulohet një detaj rreth ndarjes

Çifti Luana Vjollca – Krenar Çoçaj, tash e dy vite po shijojnë dashurinë e tyre, edhepse shpesh herë nëpër media shkruhet për një ndarje të mundshme mes tyre, shkruan Artistët Shqiptarë. Edhe ditët e fundit u raportua një gjë e tillë, por sot Krenari dëshmon të kundërtën. Marina me Getin e Luanën aktualisht ndodhen me pushime në një vend malor ...

Read More »

Kujt po ia shpreh Enca Haxhia dashurinë për Shën Valentin?

Enca Haxhia është një nga këngëtaret më të komentuara. E si gjithmonë komentet vijnë për paraqitjet e saj skenike, që shpesh edhe është kritikuar. Sot është Shën Valentini e këngëtarja ka provokuar me një fotografi teksa ka nxjerrë gjoksin gjigant me çka edhe shquhet. Por më befasues ka qenë mbishkrimi i saj: Të dua! Nuk dihet se kujt ia dedikuar ...

Read More »

Blerim Destani qenka i verbuar për dashuri, por ajo çfarë i thotë Ermal Mamaqi me siguri ka mërzitur Amin! [FOTO]

Blerim Destani është një ndër aktorët që po merr një mbështetje të madhe për punën e tij, jo vetëm nga shqiptarët por edhe më gjerë. Blerimi është një nga ata njerëz që ka fatin t’i ketë të gjitha, simpatinë, talentin, pasurinë, por në fakt aktori qenka i verbuar për dashuri. Të paktën kështu shkruhet në bluzën që mban veshur në ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com