Templates by BIGtheme NET

Showbiz

Blerim Destani ‘çmend’ vajzat me këtë fotografi

Aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani hyn në grupin e personave relativisht aktivë në rrjete sociale. Ai mban një relacion të afërt me gjithë ata që e ndjekin duke i përshëndetur shpesh nga destinacionet e ndryshme që i frekuenton. Por, një foto me të cilën ka nisur ditën e sotme, ka qenë më e veçantë. Blerimi i ka uruar ndjekësve ...

Read More »

Fejohet këngëtari i hitit ”Pa facebook”

Këngëtari i hitit ‘Pa facebook’ Lindi Mehmetaj ka vendosur që të marr një hap tjetër nga jeta e tij private. Pas sukseseve të shumta në muzikën shqiptare duke sjellë në tregun e muzikës hite të shumta, Lindi ka vendosur që të fejohet. E përzgjedhura e tij quhet Argjira Blakaj, e cila një kohë ka qenë modele e njohur. Njohja mes ...

Read More »

Aktori shqiptar i revoltuar: “10 ditë në Sarandë të marrin kursimet e një viti punë”

Çmimet stratosferike që ndeshen pushuesit në zonat e bregdetit kanë bërë aktorin e njohur të shpërthejë. Marin Orhanasi, ka zgjedhur Sarandën për të pushuar, por 10 ditët e pushimit atje duket se i kanë kushtuar sa gjithë kursimet e një viti. Nga kalaja e Lëkursit, Marini ka postuar një faturë me çmime mjaft të kripura. “Nga Kalaja e Lëkurësit mbrëmë. ...

Read More »

Ledi Vokshi vjen e nxehtë, sjell ‘Ziggy’ në duet me kolumbianin Martinez (Video)

Ajo ka thyer tabu pasi është e guximshme dhe mjaft atraktive, por këtë herë bashkëpunimi i saj është i përmasave botërore. E kemi fjalën për këngëtaren shqiptare që jeton në Amerikë, Ledi Vokshi ku sapo ka ardhur me një duet me artistin e njohur kolumbian Christian Martinez. Kënga mban titullin “Ziggy” dhe një artiste shqiptare si Ledi për herë të ...

Read More »

Meti po shkel zëshëm me Senjoritën (Video)

Ishte një projekt vere i nxehtë dhe mjaft mirë i realizuar, ndërkohë që riktheu këngëtarin e njohur në skenën muzikore për të vazhduar bujën që bënte dikur. Meti Bërbatovci muzikën e ka hobi ndërsa vazhdon të bëj punën e menaxherit në Zvicër. Për aktivitetin e këngëtarit mund të klikoni dhe ndiqni atë në instagram e tij personal në vazhdim:

Read More »

Greta Lazri, një yll në shkëlqim

Bëhet fjalë për Greta Lazrin, këngëtaren shkodrane me një eksperiencë 10-vjeçare në fushën e muzikës, veçanërisht atë të interpretimit “live”. Pas një “shkolle” tepër të gjatë muzike në mbrëmje të ndryshme në Europë dhe gadishullin Skandinav, ajo sjell videoklipin më të fundit për publikun shqiptar. “S’më bëhet vonë” titullohet kënga e saj, sjellë me një orkestrim nga Luan Dagistani. Kënga ...

Read More »

Vëllezërit Mziu më të kërkuarit nëpër ahengje familjare

Vëllezërit Mziu nuk kanë të ndalur, ato sapo kanë ardhur me projektin e tyre më të fundit. Janë ndër grupet më aktive si në sjellje muzikore ashtu edhe shumë aktiv nëpër dasma dhe ahengje të ndryshme familjare. Projekti i fundit për ta është një tjetër sukses në karierë ndërkohë që pas këtij videoklipi ata pritet të sjellin edhe disa projekte ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com