Templates by BIGtheme NET

Showbiz

I patë të gjitha, por jo edhe surprizën e Gjikos për Elitën, e shkrin të tërën

Elita Rudi dhe Gjiko duket se po kalojnë momentet më të mira të lidhjes së tyre. Çifti i famshëm, me rastin e ditës së të dashuruarve kanë reflektuar plotë dashuri e pozitivitet. Është Elita ajo e cila ka publikuar një fotografi kaq të bukur në llogarinë e saj në Instagram. “Romeo im”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Read More »

Burri më romantik ndonjëherë, me një tavolinë të mbushur me qirinj e pret Adelinën Vali

Është rikthyer tashmë si një drejtoreshë serioze, në serialin vendor televiziv “O sa mirë”, Adelina Ismaili këngëtarja që ju e pëlqeni shumë. E me t’iu kthyer jetës publike Adelina iu ka kthyer edhe postimeve pothuajse të çdo ditshme nëpër rrjetet sociale. Ajo na ofron pamje të ndryshme të përditshmërisë së saj, ku krejt e fundit është dalja e sotme e ...

Read More »

‘Atij do t’i bëhet qejfi’: Shihni si reagon Klaudia Pepa për Albi Nakon

Klaudia Pepa dhe Albi Nako kanë qenë padyshim një prej çifteve më të përfolur të verës së shkuar, për shkak të divorcit të tyre të bujshëm si dhe deklaratave publike të të dyja palëve pas ndarjes. Por teksa dukej se marrëdhënia e tyre dalëngadalë po i lihej harresës, një veprim i Klaudia Pepës së fundmi ka tërhequr vëmendjen e të ...

Read More »

Shokon Tuna: ‘Ai më tha të jem e zhveshur kur të kthehet në shtëpi’

Pas uljeve e ngritjeve në marrëdhënien e tyre dhe disa krizave në çift, duket se Tuna dhe bashkëshorti i saj, Patrisi janë sërish të lumtur përkrah njëri-tjetrit. Nisur nga postimet e këngëtares, çifti po kalon një periudhë të bukur së bashku me djalin Tian dhe bazuar në foton e postuar sot nga Tuna, shkëndija e tyre është shëndoshë e mirë. ...

Read More »

Xhensila po i shijon pushimet me Besin…Por, ka diçka që nuk shkon…

Xhensila Myrtezaj është këngëtarja më e dashur për publikun tonë. Ajo është e njohur për këngët e saj të suksesshme si dhe për bukurinë dhe stilin e saj. Xhensila është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Ajo së bashku me burrin e saj Besin po kalojnë pushime shumë të këndshme, të cilat Xhensila po ...

Read More »

Një ‘Përshëndetje’ me fytyrë natyrale nga reja e Remzies…I ka mbuluar edhe kaqurrelat…

Ajo tashmë është bërë e njohur dhe ka një numër të madh të ndjekësve në rrjetet sociale. Gëzime Krasniqi është e fejuara e djalit të këngëtares së njohur kosovare, Remzie Osmani Gëzimja është shumë aktive dhe bën postime nga më të ndryshme. E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet krejtësisht natyrale, madje edhe ka mbledhur flokët…

Read More »

Pasi fansi i tij i komentoi Majlindës, vjen reagimi i papritur i Majkut

Si duket reperi i njohur i shumë hiteve nuk po mundet asesi të gjejë qetësi sa i përket jetës private. Majk, këtë po e konfirmon me postimet e pareshtura në llogarinë e tij sociale, teksa po shfaqet rrufeshëm pas çdo lajmi që qarkullon për të, veçanërisht kur ka të bëjë me ish të dashurën e tij, Majlinda Zekën. Ditën e ...

Read More »

Roberti zgjedh një mënyrë më speciale për ta uruar Norën për Shën valentin

Sot për të gjithë ata që janë të dashuruar, kjo ditë sot reflekton edhe më shumë të ta Edhe pse Nora është e rezervuar kur behët fjalë në publikime të  imazheve të familjes, por me raste të rralla e bënë. Ndërsa Roberti nuk përmbahet dot dhe është shumë aktiv, publikon të shumta pamje. E sot me rastin e kësaj ditë ...

Read More »

Ronela publikon foto të rralla, ja si dukej para se të bëhej e famshme!

Ronela publikon foto të rralla, ja si dukej para se të bëhej e famshme! Këngëtarja Ronela Hajati ka publikuar disa fotografi të vjetra nga arkivat.  Në fotot e publikuara në Instagram është Ronela e vogël përkrah një gruaje e cila me gjasë është nëna e saj, shkruan lajmi.net Bazuar në këto imazhe shihet se Ronela ka qenë një fëmijë shumë ...

Read More »

Shikoni çka i bënë fytyrës Adelina për t’u dukur bukur

Ndonëse deklaroi kohë më parë se ajo ishte në një lidhje, por që asnjëherë nuk e bënte publike personin i cili e shoqëronte udhëtime, darka e pushime Adelina ka kohë është në fokus të medies me jetën që bën, pushimet dhe blerjet e shtrenjta, shkruan Kosovarja. Martesa e saj më avokatin maqedonas sjelli pakënaqësi në masë të madhe të ndjekësit ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com