Templates by BIGtheme NET

FUN

Reklama e cila bëri bujë: 11 milion njerëz të cilët nuk ndalen së shikuari! [Video]

Në të njejtën kohë do të qeshni, por edhe do t’i fshihni lotët. Para jush po ju paraqesim një kryevepër në mesin e reklamave… Ekspertët e marketingut çdo vit lansojnë reklama që kanë të bëjnë me festat e fundvitit dhe Krishtlindjeve, pasi e dinë që shumica e njerëzve janë në disponim për të shpenzuar. Reklama e cila theu kufinjtë është ...

Read More »

Foto që po çmend internetin/ Binjakë të martuar me binjake dhe që kanë lindur binjakë

Ndodh edhe kështu… Një foto shumë interesante ka bërë jehonë në Internet, ku shikohen binjakë identik femra të martuar me binjakë identik meshkuj dhe që kanë lindur binjakë po identik. Dukuri të tilla gjenetike dhe rastësi të tilla fati janë kaq të rralla por kur ato pleksen bashkë sjellin fryte si këto… që kanë të bukurën e tyre. Kjo foto ...

Read More »

Ky shtet jep 5 mijë euro për t’u martuar me vajzat e tyre

Prej disa vitesh, qeveria e Islandës po ofron të ardhura mujore në masën e 5 mijë eurove, për të gjithë ata meshkuj që vendosin të martohen me femrat që kanë shtetësi islandeze. Presidenti aktual i vendit, Guðni Thorlacius Jóhannesson, tha se shteti i tij ka 320 mijë banorë dhe se pjesa më e madhe e tyre janë mbi 40-vjeç, ndaj ...

Read More »

Kamerat e sigurisë regjistrojnë momentin kur dy prishtinas vodhën këpucë në një banesë (Video)

Derisa shumica prej qytetarëve të vendit kaluan kohën duke votuar, ka të tjerë që kanë bërë gjëra të tjera Kështu ka ndodhur në Prishtinë, ku një çift i ka vjedhur një palë këpucë para derës së një banese në një kompleksi banesor në kryeqytet. Kamerat e sigurisë e kanë regjistruar momentin kur dy të ri vjedhin këpucët para banesës. Ndiqeni ...

Read More »

Vajza që mban emrin e një partie politike të Kosovës

Një kosovar që jeton në Belgjikë e ka emëruar vajzën e tij me emrin e një partie politike të Kosovës. Bedri Peposhi nga Lipjani, vajzës që i kishte lindur më 29 nëntor 2015, ia kishte vënë emrin Vetëvendosje. Peposhi këtë e ka treguar vet përmes ekstraktit të vajzës së tij, të cilin e ka publikuar në rrjetin social Facebook. /gazetametro.net/

Read More »

Bëhet shok me gjarprin duke e ndihmuar të kalojë rrugën (Foto)

Një burrë nga Australia ka qenë ai që ka ndihmuar një gjarpër rreth 2,5 metra të gjatë të kalojë rrugën. Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për Mathew Bager, një admirues i gjarpërinjve, i cili u shtri në rrugë dhe qëndroi aty derisa gjarpri kaloi rrugën i sigurt. Ai u ka thënë medieve të huaja se gjarprin ...

Read More »

10 shatërvanët më të bukur në mbarë botën

Shumë prej jush ndoshta keni dëgjuar për shatërvanin e Trevës në Romë, ose keni parë shatërvanin e famshëm të Bellagio në Las Vegas, personalisht ose gjatë shikimit të filmit “Oqeani 11”, transmeton portali Arbresh.info. Këto dy shatërvanë pa dyshim që duken spektakulare por nuk janë të vetmet, ato përfaqësojnë një përqindje të vogël të shatërvanë të bukura në mbarë botën. ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com