Templates by BIGtheme NET

FUN

Lëngu i limonit “ushqen” buqetën e luleve

Ekzistojnë disa mënyra efikase se si lulja e prerë të qëndrojë e freskët së paku një javë. Lusni luleshitësin që t’ju njomë letrën në të cilën do të mbështillni kërcejtë. Lagështia është faktor kryesor që lulet të qëndrojnë më gjatë. Gjithashtu, kur të shkoni në shtëpi, menjëherë lulet futni në ujë. Nëse vetë i pritni lulet, është me rëndësi që ...

Read More »

Nëse i keni këto 7 shenja, jeni më të zgjuar se mesatarja

Nëse e gjeni veten tek këta këta tregues, ndoshta mund të mburreni për IQ e lartë, por jo pa efekte anësore! Inteligjenca është e lidhur shpesh me çrregullime të humorit dhe shqetësime! Njerëzit e zgjuar prirën të shqetësohen, shkojnë në shtrat vonë, ato mund të jenë të çrregullt dhe të vuajnë nga çrregullime mendore! Ja disa tipare: 1. Kanë çrregullimet ...

Read More »

Tuna tregon pak nga dhoma e Tianit

Këngëtarja Tuna Sejdi ka disa javë që është bërë nënë. Ajo solli në jetë djalin Tianin, fryt i dashurisë së saj me Patrisin, shkruan lajmi.net Krahas fotografive të shpeshta me të birin, sot Tuna përmes disa pamjeve, ka zbuluar detaje nga dhoma e të birit. Këngëtarja ka filluar nga dera e dhomës, ku shihet se është shkruar emri Tian. Përpos ...

Read More »

Vogëlushja tremuajshe duket sikur i foli nënës (Video)

Ellie Reid nga Britania e Madhe, e ka befasuar nënën e saj Claire, kur duket se ia ka kthyer prapa fjalën të dua. Videoja e postuar më poshtë e tregon vogëlushen, e cila ka lindur para tre muajsh, duke imituar lëvizjet e së ëmës, derisa edhe lëshon zërin. “Nuk mund të besoja se është rritur dhe po flet. Unë jam ...

Read More »

Sela priti Zaevin me “Ujë Tepelene”, Kasami me “Ladna Voda” (FOTO)

Një detal interesant në eventet e Lëvizjes BESA dhe asaj të Aleancës për Shqiptarët kishte rënë në sy edhe shishet e ujit mbi tavolinat e tyre, informon INA. Aleanca për Shqiptarët dhe kryetari i saj Ziadin Sela duket në konferencën për shtyp duket me ujin nga Shqipëria “Tepelena” ndërsa në zyrën e kryetarit të Lëvizjes BESA,Bilall Kasami, ne tavolinën ku ...

Read More »

Mënyra se si e transformon veten kjo artiste grimi, do t’ju mahnitë (Video)

Kur e gjetëm këtë video në YouTube, të grimeres Kandee Johnson duke e transformuar vetën në australianen që ka qenë modele dhe është shndërruar në aktore, vërtetë jemi mahnitur Për një kohë të gjatë, Johnson ka realizuar grime të mahnitshme, duke bërë transformime. Ajo ka vendosur të bëj një grim, që ngjason me yllin e serialit “Portokallia është e zeza ...

Read More »

Trend i ri i grimit: A do të vendosnit lule në sy?

Teknika e grimit, e cila i përshtatet sezonit i cili para nesh, është art i vërtet në kapakë të syrit. A do ta kishit provuar? Qerpikët e vajzave të gjithë botës kanë “lulëzuar”. Kjo është mënyra e re e përdorimit së ajlanerit, ndërkaq grimerët e popullarizuar kanë vendosur që idetë e tyre t’i ndajnë me ndjekësit në rrjetet shoqërore. Të ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com