Afrodiziaku natyral, kur e pinë femrat dhe meshkujt nuk mund të ndalen më

Kjo recetë është përdorur për shumë vite nga një sërë gjeneratash. Dhe ende është një zgjidhje për problemet aktuale të shpeshta mes çifteve. Shumë njerëz e lavdërojnë këtë recetë, sipas makeyourlifehealthier.com, kur është fjala për trajtimin e disfunksionit erektil. Sekreti për efektivitetin e saj është prania e kumbullave të thata, të cilat përmbajnë arginine. Kjo […]

Lexoni më shumë

Blero rrezikon paratë duket luajtur poker (Foto)

Këngëtari i njohur Blero ka bërë të ditur se këtë të shtunë do të publikojë këngën e tij më të re në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin. Përderisa ka përfunduar punën për projektin e ri dhe është vetëm në pritje të finalizimit të klipit, këngëtari po shfrytëzon kohën e lirë për ta kaluar me shoqëri. Së […]

Lexoni më shumë

Ja çfarë iu thotë Horoskopi për 1 maj

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 1 maj 2017 Dashi – Sot duhet të ndiheni sikur jeni mbushur plot me energji dhe do të veproni me impulsivitet. Ata qe janë ne një lidhje mirë është të shtojnë dozat e fantazisë dhe të imagjinatës në mënyrë që të ruajnë gjithë kohës harmoninë. Beqarët do jenë […]

Lexoni më shumë

Si ta grini qepën pa lotuar?

Nëse grirja qepës ju bëhet e pakëndshme dhe e dhimbshme, shikoni në çfarë mënyre mund ta pengoni shfaqjen e lotëve derisa e përgatisni këtë perime. Përbërësi më i shpeshtë i specialiteteve të njelmëta është qepa, vaji eterik i së cilës irriton sytë dhe krijon probleme në kuzhinë. Mirëpo, disa veprime mund t’ju ndihmojnë që përgatitjes […]

Lexoni më shumë