Templates by BIGtheme NET

TE NDRYSHME

Ja me cilin deputet e tradhtoi Milaim Zeken gruaja e tij!

Në emisionin LEMzA’ në Tribuna Channel me Kiki Rrahmani këtë javë ishte I ftuar Milaim Zeka. Ai rrëfen edhe për gruan e tij të parë ku ndër të tjera thotë “Nuk jam nda me gruan time për fajin tim ajo u dashurua me…” Përse u nda Milaimi me gruan e tij të parë dhe me cilin deputet u dashurua KETU ...

Read More »

Sulmi i përgjakshëm ndaj Kuvendit dhe Ziadin Selës, akt terrorist

Intervistë me Albulena Halili-n për zhvillimin e krizës politike në Maqedoni dhe perspektivat për zgjidhjen e saj. Albulena Halili ka magjistruar për Diplomaci dhe Marrëdhënie Ndërkombëtare me temën “Sistemi i Versajës – një rend ndërkombëtar i paqëndrueshëm”. Është doktorante për Marrëdhënie Ndërkombëtare në Universitetin e Tiranës. Fusha e saj hulumtuese është e përqëndruar në marrëdhëniet transatlantike. Punon në sektorin për ...

Read More »

Rrëfehet i riu : bëj seks me mësuesen time por..

Një i ri britanik ka rrëfyer përmes një letre historinë e tij me ish-mësuesen e gjimnazit me të cilën kishte filluar një flirt apo më mirë të quhet një raport përfitimi vetëm për seks. Ai tregon se në fillim e ka tërhequr shumë kakakteri i mësueses, por me sa duket ajo e ka dashur vetëm për seks dhe asgjë më shumë. ...

Read More »

Pas divorcit, nëna gjen të dashur: Ja mesazhi prekës që fëmijët kanë për t’i dhënë

Sheldona dhe Eriksoni kanë ardhur sot në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E diela shqiptare”, moderuar nga Ardit Gjebrea, për të dhënë një mesazh për nënën e tyre, Irmën, pasi ajo do të largohet dhe ata dëshirojnë të jetë e lumtur. Sheldona rrëfen se ka lindur në Dragot të Elbasanit, por kur ishte 1 vjeç u shpërngulën në ...

Read More »

Manifestimi për nder të Natës së Beraetit

Bashkësia Fetare Islame, e përfaqësuar nga Sekretari i Përgjithshëm i BFI H. Irsal ef. Jakupi, për nder të Natës së Beraetit organizoi manifestim qendror në xhaminë Mustafa Pasha në Shkup, në bashkëpunim me Atasheun për Çështje Fetare pranë Ambasadës së Republikës së Turqisë, z. Murat Allkan. Pjesëmarrës në këtë manifestim ishin Prof. Dr. Fatih Koxha dhe hafiz Jashar Çuhadar, si ...

Read More »

“Ti je një luledielli”, fushata që u jep dritë fëmijëve në nevojë! Albana Osmani, bukuroshja e ekranit – ambasadore e kauzave sensibilizuese

“Ti je një luledielli” mban emrin fushata sensibiliezuese e cila dhuroi dritë dhe mijëra buzëqeshje për fëmijët në nevojë. Albana Osmani, prezantuesja e njohur e ekranit të “Top Channel” është iniciatorja e kësaj kauze të veçantë, e cila vë në qëllim mbledhjen e fondeve nga aktivitet e ndryshme nën logon e lulediellit, për qëllim ndihmesën e fëmijëve të prekur nga ...

Read More »

Kjo është mosha kur do ta përjetoni seksin më të mirë të jetës

Disa hulumtime nga platforma online e seksit “Happify” e kanë ngritur një çështje shumë të rëndësishme: Kur e përjetojnë njerëzit seksin më të mirë të jetës së tyre? Sipas njerëzve që janë në vitet e tyre të 50’ta dhe 60’ta (pra ata të cilët duhet ta kenë përgjigjen për këtë pyetje), seksin më të mirë e kanë përjetuar në vitet ...

Read More »
Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com