Pas ndarjes nga Xhemaili, bomba seksi shqiptare “i nxjerr bojën”: Gra, ja pse ju tradhëtojnë burrat!

Bukuroshja Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit Blerim Xhemaili ka folur hapur në një intervistë për “La Capitane”. Erjona tregon se: “Sa më shumë që meshkujt të jenë të pasur, aq më shumë tradhtojnë. Përse? Jetojmë në një shoqëri në të cilën ku janë paratë janë edhe femrat e bukura, që u shtrihen në këmbë futbollistëve […]

Lexoni më shumë

Një histori prekëse …

Humanizmi nuk matet me pasuri por me mirësi. Në këtë video prekëse paraqitet historia e një djaloshi i cili vjedh disa barëra për të shëruar prindërin e tij dhe kapet nga pronarja e farmacisë maltretohet , por fqinji përballë me një plak me një restorant të vogël i dhimbset djaloshi dhe me ato mundësit e […]

Lexoni më shumë

Shokoi botën, por kjo vajzë i mashtroi të gjithë, pamja e vërtet e saj është komplet ndryshe

Para pak javësh rrjetet sociale u mbushën me foto tmerruese të një vajze të re e cila kishte bërë shumë ndërhyrje estetike për t’i ngjasuar Angelina Jolie, mirëpo kishte përfunduar në “një monstër”. Lajmi u bë pjesë edhe e shumë mediave të huaja, mirëpo duket se e gjithë kjo ishte vetëm një mashtrim nga vajza […]

Lexoni më shumë