Real Madrid dhe Barcelona shkojnë kokë më kokë për yllin e Monaco-s Bernardo Silva !!!

Real Madrid dhe Barcelona shkojnë kokë më kokë për yllin e Monaco-s Bernardo Silva !!! Don Balon thotë që Reali është në përparsi por Barca do të refuzojë të pranojë disfatën. Presidenti i Real Madrid-it Florentino Perez ka një lidhje të mirë me agjentin e Silva-s, Jorge Mendes dhe gjithashtu mund të mbështetet tek Cristiano […]

Lexoni më shumë

Real Madrid i bashkohet Arsenalit, Chelsea-it dhe Liverpool-it në garë për yllin e Celtic-ut Dembele

Gjigandi spanjol Real Madridi i është bashkuar garës për yllin e Celtic-ut Moussa Dembele, transmeton  Gaily Mirror. Dembele ka qenë në një formë të shkëlqyeshme këtë sezonë tek Celtic-u duke shënuar 27 gola deri më tani dhe këto shifra kanë bër që Dembele të vëzhgohet nga Arsenal-i, Chelsea, Liverpooli-i dhe Manchester City kohëve të fundit. […]

Lexoni më shumë