Bleros ia ndërrojnë gruan

Këngëtari Blero Muharremi prej shumë vitesh mbetet i dëgjuar, e njëkohësisht edhe në shënjestrën e shumë thashethemeve, që bëhen kohë pas kohe për të dhe jetën e tij private, shkruan “Kosovarja”. Blero i ka mbushur 40 vjet. Këngëtari po thotë se është 40 vjeçari më i pashëm. A ka të drejtë? Në të vërtet, Blero […]

Lexoni më shumë

Reja e Remzie Osmanit e bukur e plot stil

Bujkuroshja Gëzimi Krasniqi u bë e njohur që nga fejesa me djalin e këngëtares Remzie Osmanit, shkruan GazetaBlic. Ajo dhe Hammi kurorëzuan lidhjen e tyre me fejesë vitin e kaluar. Një fejesë e organizuar aq mirë sa që ngjasonte me një dasmë. Që nga ajo ditë ajo është kthyer në një nga emrat më të […]

Lexoni më shumë