Habitë Elvana: Kam 10 vjet që…….

Flasim për këngëtaren nga Shqipëria, Elvana Gjata e cila këto ditë po qëndron në Tiranë Është një ndër këngëtaret më të pëlqyera në vend. Përveç muzikës ajo cilësohet si një nga këngëtaret më me stil në trojet shqiptare. Por, ajo kësaj radhe ka guxuar të pozoj tërësisht pa grim, ku shihet teksa ka dalur për […]

Lexoni më shumë

Egzona veshë fustanin më të bukur

Egzona Muqiqi, u bë emër i njohur për publikun kur ajo tregoi se është në lidhje dashurie me këngëtarin e njohur,Albatrit Muqiqi. Që nga ajo kohë çdo gjë rreth saj prodhon lajm. Çifti në fjalë janë martuar dhe pas pak kohësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin, Amelia. Sot, […]

Lexoni më shumë