Ana tjetër e Leonora Jakupit

Ajo është as më pak e as më shumë se Leonora, sharmi, eleganca, stili e trendi i skenës sonë muzikore. Ndoshta pak nga ju e dinit, por Leonora është edhe një person shumë human, gjithmonë e gatshme për ti ndihmuar të tjerët, për tu zgjatur dorën atyre që kanë nevojë. Këngëtarja sonte është e ftuara […]

Lexoni më shumë

‘Çmendet’ Alketa Vejsiu/ Nuk pritej kjo foto prej saj

Prezantuesja shqiptare Alketa Vejsiu konsiderohet si njëra ndër prezantueset më të suksesshme. Ajo është edhe një femër shumë e bukur dhe mjaftë atraktive, si dhe gjithmon shfaqet me pamje elegante.Alketa është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet vetëm me […]

Lexoni më shumë

Majk po fejohet?!

Kohëve të fundit, këngëtari Majk ka qenë në fokusin e shtypit rozë për lidhjen e tij me Melita Nushin. Edhe pse në fillim të muajit u tha se çifti janë ndarë, të dy po vazhdojnë lidhjen edhe pse jo në sy të publikut. Madje, burime të klankosova.tv, shumë të afërta me çiftin, kanë treguar se […]

Lexoni më shumë

Sulmohet Labinot Gashi!

Është një prej moderatorëve më të suksesshën shqiptar.Labinot Gashi është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat tregon për çdo të re nga ai, shkruan lajmi.net. Së fundi, ai ka njoftuar se llogaria e tij në Instagram i është marrë nga persona të panjohur, por pas dy ditësh ka arritur ta kthejë atë. Moderatori […]

Lexoni më shumë