Ja sa bukur duket sot Ariana e Ermalit

Gruaja e Ermalit, Ariana shumë shpesh gjendet në qendër të mediave duke u komentuar që nja stili e deri të udhëtimet e saj. Ermal Fejzullahu përveç famës së vet ka kontribuar që edhe familjarët e tij të gëzojnë të njëjtat privilegje. Së fundi ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku […]

Lexoni më shumë

Martohet Xhemili, kaq bukur duket nusja e tij

Ibrahim Çelikkol dhe Mihre Mutlu i dhanë fund beqarisë së tyre në një ceremoni ndryshe nga të tjerat. Nuk bënë damsë të madhe pavarësisht famës që kanë, përcjell ORAvip. Aktori që për shumë femra është mashkulli i ëndërrave, ia dha zemrën e tij kësaj vajze të bukur e simpatike. Me një ceremoni fare të thjeshtë […]

Lexoni më shumë