Ky ishte babi i motrave Istrefi !

Ato sot janë femrat më të njohura të showbizit shqiptar. Të bukura dhe këngëtare të talentuar që kanë fansa kudo ku ka shqiptarë nëpër botë. E kemi fjalën për këngëtaret Nora, Era Istrefi. Të pakëta janë fotot familjare, mirë ju sjellim nje foto të postuar kohë më parë nga Nora e ku shihet babai i […]

Lexoni më shumë

Albërie Hadërgjonaj ‘lë muzikën’, kjo është puna që bën në Amerikë

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj ka zbuluar profesionin e saj të vërtetë Prej vitesh në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Albëria i është dedikuar një tjetër fushe, larg muzikës. Albëria është tashmë një agjente e pasurive të paluajtshme në një nga kompanitë më të suksesshme të kësaj natyre në Shtetet e Bashkuara. Nëpërmjet disa fotove […]

Lexoni më shumë