Almeda Abazin nuk e kemi parë kaq seksi asnjëherë

Almeda Abazi filloi karrierën në Shqipëri Tashmë ajo është shndërruar në një aktore shumë të pëlqyer edhe në Turqi Almeda këtë herë vjen shumë seksi në një imazh të publikuar nga vet ajo në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline. Ajo duket shumë provokuese dhe seksi veshur me fustanin e lëkurës teksa po buzëqeshte […]

Lexoni më shumë

Genta i rikthehet stilit të vjetër

Fjala është për projektin muzikor, e zhanrit baladë që quhet “Zemra thyhet”. Këngëtarja Genta Ismaili ka lansuar këngën e re Teksti i këngës është shkruar nga Fatmir Muja ndërsa muzika dhe orkestrimi u bë nga Wirusi. “Zemra thyhet” është finalizuar me klip nga Max Production.

Lexoni më shumë