Kush e financon jetën luksoze Xhakartës ?

Arta Elezaj u bë e njohur përmes serialit “O sa mirë”. Arta, dikur ka qenë e angazhuar si modele, ndërkaq tani ambiciet e saj lidhen me botën e aktrimit. Në serial po ia del mjaftë mirë. Bukuroshja është mjaftë aktive edhe në rrjete sociale, ku shpesh poston fotografi nga përditshmëria dhe udhëtimet e saj. Siç […]

Lexoni më shumë

Patrisi ia zbukuron vikendin Tunës

Zoti është treguar mjaftë bujar me këngëtaren shqiptare. Altuna Sejdiu-Tuna mund të quhet femër me fat. I dha zërin, pamjen, fatin e jetës dhe po e përjeton ndjenjën më të bukur, atë të të qenit nënë. Tuna, ka kujdesin maksimal të të shoqit, Patrisit, i cili e trajton si princeshë, madje shpesh edhe gatuan specialitete […]

Lexoni më shumë