Incident i papritur i papritur per Alketa Vejsiun, i zberthehet dekolteja LIVE ne emision…(FOTO)

Dihet tanimë që në transmetime direkte e sidomos me fëmijë incidentet janë të pashmangshme, dhe nje i tillë i ka ndodhur moderatores Alketa Vejsiut gjatë transmetimit të ‘Piter Pan’. Ajo dukej shumë elegante e veshur me një palë kominoshe ngjyrë bojqelli, por duke mbajjtur në krahë një nga fëmijët e programit papritur ju zbërthye pjesa […]

Lexoni më shumë

Shkenda Dubova merr propozimin për fejesë

Gjithçka ka ardhur si befasi për këngëtaren, e cila nuk e ka ditur që kjo ditëlindje do të ishte nga më të rëndësishmet në jetën e saj. Këngëtarja e njohur Shkenda Dubova ka kremtuar dje (e martë) ditëlindjen e saj të 33-të. Me këtë rast, ajo ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe […]

Lexoni më shumë