Kë e zhgënjeu keq pamja live e Elita Rudit?

Moderatorja e njohur Elita Rudi, gjithmonë u cilësua si njëra ndër femrat më atraktive dhe më të bukura të ekranit, shkruan Kosovarja. Të njëjtin vlerësim vazhdon ta gëzojë edhe tani, por me sa duket gjithçka mbetet brenda hapësirave të ekranit, aty ku gjithçka shfaqet në formë të perfeksionuar. Këtë e ka dëshmuar komenti i një […]

Lexoni më shumë

Eni Koçi guxon të dal në publik me këtë veshje

Flitet e përflitet çdo gjë rreth jetës së saj, asnjëherë më parë nuk është fol për jetën e saj private si tani, shkruan Kosovarja. Ajo dita ditës u shëndërrua në një femër shumë tërheqëse dhe me linja bombastike. Është e pasionuar pas palestrës prandaj dhe format e saja janë për lakmi dhe tejet të bollshme. […]

Lexoni më shumë

Menduat se Poni nuk provokon? Shikojeni këtë foto

Këngëtarja e njohur shqiptare, Poni është shfaqur shumë provokuese dhe seksi në imazhet e fundit. Këto imazhe ajo i ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku ka treguar edhe njëherë pamjen e saj seksi dhe shumë të kuruar. Veshur vetëm me një xhaketë ku tregonte këmbët por pjesërisht edhe gjoksin, Poni na ngjante […]

Lexoni më shumë

Adelina tregon barkun e fryrë

Është shtatzënë. Por, Adelina Tahiri asnjëherë nuk përton që të tregojë se sa mirë po i ecën shtatzënia, shkruan lajmi.net Ajo sot në Instastory ka hedhur një fotografi ku shihet se është brenda në veturë. Me këtë rast, Adelina ekspozoi barkun e fryrë, pak nga gjoksi dhe veturën luksoze.

Lexoni më shumë