Ja si duket Teuta Krasniqi natyrale

Edhe pse pa ‘make up’, aktorja kosovare Teuta Krasniqi po shkëlqen plotë bukuri Ajo në Instastory ka hedhur një fotografi të bërë nga fitnesi duke e paraqitur anën e saj natyrale, pa grim. Po ashtu, Teuta është një nga emrat e pakët që i kanë ‘shpëtuar’ ndërhyrjeve kirurgjikale, kjo sepse ajo asnjëherë nuk ka pasur […]

Lexoni më shumë

Ermali krenar me Artin , djalin e tij…

Ai është një ndër artistët më të suksesshëm dhe të dashur nga publiku Muzikën e ka trashëguar nga babai, Sabri Fejzullahu i cili për vite të tëra i ka qëndruar besnik skenës muzikore. Çdo këngë që Ermali publikon shndërrohet në këngë hit, ndërsa është shumë aktiv edhe me koncerte në vende të ndryshme të botës. […]

Lexoni më shumë

Ja sa e bukur është kunata e Sinanit (Foto)

Andrra Destani ishte njëra nga bukuroshet që sfiloi pak ditë më parë në fustan të bardhë, shkruan Artistët Shqiptarë. Ajo shkëlqeu në vello ku ishte kënaqësi edhe për ne ta shohim Andrrën përsëri nuse. Ajo ishte e shoqëruar nga motra e saj Arlinda. Ja fotoja më poshtë se si u dukën motrat Destani.

Lexoni më shumë