Mimoza dhe Seldi po pushojnë në këtë vend

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë dy këngëtarë shumë të dashur për publikun. Dyshja ishin në lidhje për një kohë të gjatë por nuk e pranonin kurrsesi lidhjen, shkruan lajmi. Por, muaj më parë ata konfirmuar publikisht lajmin se janë fejuar në një ceremoni private në Zvicër. Dyshja që prej kohës së fejesës janë pothuajse […]

Lexoni më shumë

Si rrallëherë, Alketa pozon e zhveshur në shtrat

Alketa Vejsiu është një nga emrat më të suksesshëm të ekranit shqiptar. Prej vitesh, ajo merret me moderim, por ka treguar sukses edhe në bizneset personale që drejton, shkruan lajmi.net. Në llogarinë e saj në Instagram, moderatorja ka habitur të gjithë me postimin e fundit, duke u shfaqur e zhveshur në shtrat. Alketa ishte mbuluar […]

Lexoni më shumë