Këngëtarja kosovare rri pa ngrënë për të blerë rroba

Showbiz

Tashmë dihet që vajzat janë të pasionuara pas blerjeve saqë mund të sakrifikojnë gjithçka që të arrijnë të blejnë atë që duanë. Por, në lidhje me këtë temë të ”çmendura” janë edhe këngëtaret e njohura, të cilat edhe pse kanë para, më shumë se secila vajzë e thjeshtë, ato prapë se prapë sakrifikojnë diçka për të blerë rroba, shkruan rtv21.tv

Në lidhje me këtë temë, në emisionin ”Thumb” vajza të njohura ia janë përgjigjur pyetjes se sa harxhojnë ato për rroba? Në këtë pyetje, përgjigjie interesante dhe shokuese ka dhënë këngëtarja e njohur kosovare, Flaka Krelani, e cila ka thënë se harxhon për rroba aq sa mbetet edhe ndonjëherë pa ngrënë.

Ndryshe, Flaka është këngëtare që merr pjesë shumë në festivale si në vend ashtu dhe më gjerë./21Media

Leave a Reply