‘Harem’ e Young Zerkës vidhet nga serbët (VIDEO)

Showbiz

‘Harem’ ishte kënga e këngëtarit Young Zerka e cila ka afro 14 milionë klikime në Youtube.

Ky projekt muzikor jo vetëm që është pëlqyer në trojet shqiptare por edhe jashtë saj, shkruan arbresh.info.

Ishte një këngëtar serb i cili e ka huazuar këtë këngë.

Kënga është e Vanki dhe DJ Tazz.

Për më shumë dëgjoni dy këngët dhe vëreni dallimet./Arbresh.info

https://www.youtube.com/watch?v=Y_oDkRdfHxk

Leave a Reply