Samsung nuk heq dorë nga Note 7, debuton me Galaxy Note FE

Më herët gjatë ditës është thënë se Samsung Galaxy Note FE do të lansohet në Korenë e Jugut në muajin e ardhshëm, dhe se fableti i kompanisë së madhe është planifikuar të dalë në shitje më 7 korrik.

Tani një version tjetër i Samsung Galaxy Note FE është shfaqur në FCC. Samsung Galaxy Note FE është një version i ripërtërirë i variantit fillestar të fabletit Samsung Galaxy Note 7 dhe i njëjti besohet se është modifikuar për ta bërë atë të sigurt.

Samsung Galaxy Note 7 origjinal u tërhoq dy herë radhazi nga tregu e më pas u anulua pasi që pajisja ndizej në zjarr. Samsung zbuloi se çështja me fabletin ishte te bateria dhe ka vendosur një bateri më të vogël prej 3.200 mAh në Galaxy Note FE të ri.

Samsung gjithashtu ka ndryshuar programet e tij të testimit për pajisjen e re dhe i vendos ato përmes një sërë testesh rigoroze për të siguruar që pajisjet e saj mobile janë të sigurta, kështu që nuk duhet të ketë probleme me Galaxy Note FE.

I vetmi ndryshim tjetër me Samsung Galaxy Note FE është se telefoni do të vijë me ndihmësin aktiv të zërit Samsung, Bixby, i cili është në dispozicion vetëm në Galaxy S8 dhe S8 Plus për momentin.

11 comments

  1. Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I ave truly enjoyed surfing around your blog posts. In any case I all be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

  2. Im no professional, but I believe you just made the best point. You undoubtedly understand what youre talking about, and I can seriously get behind that. Thanks for being so upfront and so sincere.

  3. What as Happening i am new to this, I stumbled upon this I have found It absolutely helpful and it has aided me out loads. I hope to contribute & aid other users like its helped me. Great job.

  4. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

  5. This is very interesting, You are a very skilled blogger. I have joined your feed and look forward to seeking more of your magnificent post. Also, I ave shared your web site in my social networks!

Leave a Reply

Your email address will not be published.