30 vjeçarja shtatzënë me 14 vjeçarin (FOTO)

Bota Kuriozitete

Vitin e kaluar ajo pushtoi mediat braziliane dhe hapi mjaft diskutim për faktin se kreu marrëdhënie me një 14- vjeçar.

Kur Monique Motta u pyet nëse kishte abuzuar seksualisht me të miturin, ajo tha se “po” dhe rastësisht, djali ishte fëmija i një biznesmeni në Brazil. Mirëpo, i habitshëm është fakti se familja e djalit, nuk e akuzoi 30- vjeçaren për këtë.

Kohët e fundit, modelja poston në profilin e saj në Instagram foto me djalin, gjë kjo që i bëri të gjithë të dyshonin. Vetëm pak ditë më vonë ajo ka deklaruar:

Po, jemi shumë të lumtur dhe po presim një fëmijë.

Leave a Reply