Pamje nga festa e ditëlindjes së Medës

Showbiz

Meda e festoi ditëlindjen duke u argëtuar me muzikë pranë bashkëshortes

Këngëtari i mirënjohur Meda ka festuar gjatë ditës së djeshme ditëlindjen.

Këngëtari i mbushi plot 38 vjet dhe mori urime të shumta me rastin e përvjetorit të lindjes, shkruan rtv21.tv

Së fundmi në Instastory ai ka publikuar një video nga festa e ditëlindjes së tij. Nga kjo video shihet se në ritmet muzikore Meda ka festuar dhe është argëtuar bashkë me gruan e tij dhe disa miqë./21Media

Leave a Reply