​Vendoset gjithçka për Salah (Foto)

Various

Mohamed Salah shumë shpejtë do të bëhet futbollist i ri i skuadrës së Liverpoolit

Liverpool dhe Roma kanë arritur marrëveshje për transferimin e yllit, Mohamed Salah, shkruajnë mediat në Egjipt.

Lojtari këtë të martë do të jetë në Liverpool për të kryer testet mjekësore dhe më pas nënshkruar kontratë të re.

Liverpool për shërbimet e tij do të paguajë 45 milionë, pasi oferta prej 40 milionë eurosh ishte refuzuar më herët.

Salah kështu do të rikthehej në Premierligë, pas një kohë të pasuksesshme në Chelsea. /Express/

Leave a Reply