8-vjeçari u bë i famshëm për muskujt e tij gjigant, por 16 vjet më vonë ai duket krejt tjetër / VIDEO

FUN

Richard Sandrak u lind më 1992. Babai i tij, Pavel, ishte një kampion i arteve marciale dhe nëna e tij ishte një aerobike.Më 1994, Pavel mori familjen e tij dhe u shpërngul në Pensilvani, SHBA. Duke qenë vetëm 2 vjeç, Richard filloi të trajnonte së bashku me babin e tij, i cili e mësoi çdo gjë rreth ngritjes së peshave.Pak vite më vonë, Richard nuk kishte më një “fëmijëri të zakonshme”. Sipas Wikipedias, Richard kaloi gjithë kohën e tij duke ushtruar me babin, transmeton Gazeta Express.

Leave a Reply