Samsung Galaxy C7 vjen me dy kamera?

Pritet që pajisja të ketë 4GB RAM

Telefoni i ardhshëm Samsung Galaxy C10 pritet të jetë pajisja e parë e kompanisë jugkoreane me dy kamera nga prapa, por përfundimisht ajo nuk do të jetë e vetmja.

Galaxy Note po ashtu do të ketë kamerë të dyfishtë, ndërsa raportet më të reja sugjerojnë se edhe Galaxy C7 do të ketë dy kamera nga prapa.

Galaxy C7 do të jetë pajisje e segmentit të mesëm, e cila do të punojë me procesorin Qualcomm Snapdragon 625 dhe do të ketë ekran AMOLED 5.7 inç.

Pritet që pajisja të ketë 4GB RAM dhe opsione me 32GB dhe 64GB hapësirë të brendshme. Karakteristikat tjera përfshijnë edhe sensorin e gjurmëve të gishtërinjve dhe bateri 3300mAh.

7 comments

  1. Whoa! This blog looks exactly like my old one! It as on a totally different subject but it has pretty much the same layout and design. Outstanding choice of colors!

  2. The web’s finest free fuck site where nothing but quality porn videos are presented in plenty. Get the most exciting free fuck videos of horny babes that can’t spend a day without hardcore sex. Our site is loaded with cock stiffening fuck videos that will keep you horny for a long time. Here is your ravishing source of the world’s …

Leave a Reply

Your email address will not be published.