Kush i’a bën shkrimet Bledi Mangos! Apo flirton me Ramen!

Lajme

Ai e konsideron veten “armik publik” dhe në fakt i tillë po bëhet. Bledi Mane nuk la njeri pa sharë e së fundmi e ka kapur keq me gazetaret më të njohur e më të zëshëm!

ME “LAPSIN” E ANDI BUSHATIT, NXIRRJANI “SYRIN” E KEQ ÇIM PEKËS!

Jo mor jo. Askush nuk e kishte betejen elektorale me Lul Bashen. Nuk ishte vote ndeshkimi per opoziten sepse opozita po dremiste dhe opozitarizmin e kishin marre ne dore disa cinike dhe aspak fisnike te nje lufte te ndershme. Disa cinike qe genjenin demokratet se do mposhtnin socialistet dhe kerkonin shperblime permanente pa pyetur per rregulla loje dhe altruizem social. Dhe u nxituan e u gabuan herë duke bërë ushtarin e herë duke bërë kollovarin. Kater vjet baltosen miqesite e tyre sistematike duke u miqesuar me pas me kundershtarin jo per kauzë por per suazë meskine dhe deshtuan…

Në këtë mënyrë ju është drejtuar dhe duke i njëllosur të gjithë emrat si vijojn më posht:

-Andi Bushati,
-Armand Shkullaku,
-Berat Buzhala,
-Anila Basha,
-Robert Rakipllari,
-Koço Kokedhima,
-Ben Blushi,
-Kastriot Islami,
-Blendi Fevziu,
-Qim Peka,
-Artan Hoxha,
-Artur Zheji,
-Fatos Lubonja,
-Ylli Rakipi,
-Arjan Çani,
-Sonila Meço,

Mirupafshim ne qershorin e 2019-es. Kemi zgjedhjet lokale dhe deri atehere stervituni rendshem!!!

Leave a Reply