Ardian Mushkolaj vjen me hitin e verës, një këngë mjaft ritëm dhe shije (Video)

Showbiz

“Mi ke buzët” titullohet hiti më i fundit i këngëtarit të njohur Ardian Mushkolaj, projekt ky i disati me rradhë në karierën e tij muzikore. Ardiani i cili njihet si djali i këngëtarit të njohur të muzikës së lehtë dhe popullore Nimon Mushkolaj ka sjellë deri më tani shumë këngë të bukura. E fundit është punuar me muzikë nga Florent Boshnjaku kurse tekst nga Arsim Bunjaku, klipi i realizuar nga XLFilms.

Leave a Reply