Moderatori shqiptarë çmend plazhin dhe femrat, publikon fotot e nxehta nga pushimet (Foto)

Showbiz

Drini Zeqo tashmë është një nga ato figurat e njohura të ekranit që jemi mësuar të shohim gjatë gjithë kohës. I ëmbël dhe mjaft tërheqës gjë që të bën të shijosh dhe lajmet që i lexon në ekran, ndërkohë që kur vjen vera dhe ai si gjithë të tjerët mbush bateritë me relaks e pushime. Këtë herë ai ka zgjedhur jugun e vendit për të kaluar disa ditë pushimi e për të mbushur bateritë që më pas të kthehet në top formë si ka qenë gjithmonë. Drini, gjatë këtyre ditëve ka postuar foto nga pushimet që duken mjaft të nxehta e madje ka dhe foto…

Leave a Reply