Këngëtari Florim Gega – Flori feston ditëlindjen

Showbiz

Sot këngëtari i njohur Florim Gega – Flori ka festuar ditëlindjen e tij ku përmes një postimi të fundit ka falenderuar të gjith miqtë e tij të cilët kanë ndarë kohë për t’i uruar atij më të mirat në jetë.

“Te dashur miqë kolege Dhe koleg te nderuar me lejoni Qe ne emrin tim personal te ju faliminderoj nga zemra per urimet e juaj per ditlindjen Time do jem gjithmon mirnjohes per secilin me Respekt Florim Gega”, ka shkruar kështu këngëtari i njohur në shenjë falenderimi.

Projekti i tij i fundit ka qenë kënga ‘Dashnia për pare’ që ka arritur një shikueshmëri të madhe dhe është pëlqyer jashtëzakonisht shumë nga publiku.

https://youtu.be/VvZw4rnbKqs

Leave a Reply