Templates by BIGtheme NET

Dimitrievski e fillon kampanjën fuqishëm, takime në këto dy fshatra

Sonte Maksim Dimitrievski i LSDM e ka nisur kampanjën për kreun e komunës së Kumanovës nga fshatrat Romanovc dhe Aginë.

“Jemi të gatshëm për bashkëpunim me qytetarët dhe realizim të projekteve të reja”, ka thënë mes tjerave Dimitrievski.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com