Duchi Aziri ju këndon thashethemeve, ja hiti i fundit (Video)

Showbiz

A keni dëgjuar për Duchi Azirin? Ai këndon prej vitesh, dikur këngë zbavitëse e tani  popullore, folk, këngë të kohës, që pëlqehen nga masa. Përditë dëgjojmë zëra të bukur që jehojnë fuqishëm, që kënaqin me këngë të bukura, që bëjnë per vete dëgjuesit, shikuesit…

Duchi Aziri sapo ka lansuar edhe projektin e fundit, videoklipin e këngës me titull “Fjalët thash e theme”, këngë kjo që i ka të gjitha premisat për tu bërë hit. Është nga Gostivari dhe zëri i tij ka filluar të dëgjohet gjithëandej. Ai është bërë mjaftë i kërkuar edhe në tregun e dasmave, falë interperimit të shkëlqyer. Duchi, është prezent edhe me këngë e videoklipe atraktive. Muzika është krijuar nga Adis Ismaili, teksti nga Avni Qaili, ndërkaq videoklipi është punuar nga produksioni “Fabrika”.

Hiti në vazhdim:

Leave a Reply