Nuk do ta besoni se çka dijnë dhe flasin njerëzit për gruan e Albatritit

Showbiz

Egzona Brahimaj nga Gjakova, falë lidhjes, e tani martesës me këngëtarin Albatrit Muçiqi u bë mjaftë e njohur dhe e përfolur, shkruan “Kosovarja”.

Nuk dimë nëse i pëlqen apo jo vëmendja e fama, por pavarësisht preferences së saj individuale, bukuroshja tashmë ka bërë emër dhe njerëzit dinë shumëçka për të.

E dinë si ishte si vajzë, si shkojë fejesa e martesa e saj, si dukej si shtatzëne, e besa edhe si dukej në sallën e lindjes, kur e sjelli në këtë botë të voglën Amela, shkruan “Kosovarja”.

Njerëzit e dinë edhe si u duk ajo në festën e të bijës, cili është raporti me vjehrrën, kunatat, etj.

Epo, nuk është e zakonshme të martohesh në një familje të famshmish.

Leave a Reply