Sabri Fejzullahu yll në Amerikë

Showbiz

Natyra po bënë mrekulli me legjendën e muzikës zbavitëse, Sabri Fejzullahu.

Këngëtari po duket perfekt dhe nuk po ndalet së kënduari gjithandej, madje edhe përtej oqeanit, shkruan “Kosovarja”.